Umag Calling 2009A

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked
zagadur

Re: Umag Calling 2008B

Post by zagadur » 09 Mar 2009, 21:36

novi slogan za fojbu 09 :klap
djiki

Re: Umag Calling 2008B

Post by djiki » 09 Mar 2009, 21:38

zagadur wrote:novi slogan za fojbu 09 :klap
kad ce se odrzat?
zagadur

Re: Umag Calling 2008B

Post by zagadur » 09 Mar 2009, 21:41

kad dodje raffaella carra' pjevat na pjacu


http://www.youtube.com/watch?v=nd_BdvG4 ... re=related
djiki

Re: Umag Calling 2008B

Post by djiki » 09 Mar 2009, 22:03

ne ozbiljno mislim da bi se trebalo to vidit......
Chile

Re: Umag Calling 2008B

Post by Chile » 10 Mar 2009, 03:34

djiki wrote:Image
šta znači?

vjerovatno ste čuli da ifedeovci otvaraju klub navijača u novigradu :boks
nadam se da će djiki organizirati nekakav upad u klub pošto je postao predvodnik huligana :-D
benx

Re: Umag Calling 2008B

Post by benx » 10 Mar 2009, 08:19

dajte mi P dajte mi R dajte mi G dajte mi O dajte mi M dajtemi E dajte mi T.............

Image
zagadur

Re: Umag Calling 2008B

Post by zagadur » 10 Mar 2009, 11:08

u četvrtak turnir u pes-u,u nekom novom kafiću u novigradu "code bar"
djiki

Re: Umag Calling 2008B

Post by djiki » 10 Mar 2009, 12:25

ovako da razjasnim tog p.
ico je napravio sra nje dobio je kaznu radi toga (zakljucao se u auto i odveo ga pauk) i doticni p. preko x-a mi porucuje da ce mi ubiti straoga.....
nakon toga je bila problematicna kanalizacija i posto mu je trebalo zivka me na kavu kod njega i odjedanput ekipa,kad se to rjesilo krece:
nakon toga ico u 2 godine dobiva 6 prekrsajnih prijava, od kojih gle cuda 4 je doticni bio na terenu i napravio mu je prikolice samo takve uzimajuci u obzir samo iskaze drugih strana, a njegove zanemarujuci za ukupno nekih 20 i kusur hiljada kuna, mene zaustavlja loveci me po gradu ko serif i kaznjava za prekrsaj koji nisam ucinio sa 2000 kn i oduzimanjem vozacke, bez da me niti obavijesti sto sam napravio!?, kad budu sudjenja gotova sve ce zavrsiti na netovima pa da se smijet i placete istovremeno....
eto toliko o tome.....
Chile

Re: Umag Calling 2008B

Post by Chile » 10 Mar 2009, 14:07

zagadur wrote:u četvrtak turnir u pes-u,u nekom novom kafiću u novigradu "code bar"
to vodi coki. koji je prije radio u luki
Chile

Re: Umag Calling 2008B

Post by Chile » 10 Mar 2009, 17:37

zagi fora su ti ove poruke koje šalješ roniju. baš sam mislio da si se malo smirio a ti opet! :-(
zagadur

Re: Umag Calling 2008B

Post by zagadur » 10 Mar 2009, 18:34

neću polemizirat.znaš kako si ostavio prostor.uostalom bili su i marko matijević i mali kova dolje pa su se uvjerili.još jednom i mjenja se brava pa će to onda ići kod dide rasbergera igrat i ostavljat pune pepeljare kod njega doma.
Chile

Re: Umag Calling 2008B

Post by Chile » 10 Mar 2009, 21:25

zagadur wrote:neću polemizirat.znaš kako si ostavio prostor.uostalom bili su i marko matijević i mali kova dolje pa su se uvjerili.još jednom i mjenja se brava pa će to onda ići kod dide rasbergera igrat i ostavljat pune pepeljare kod njega doma.
znam kako smo ostavili i dolje je još nered od histra. zato nisam išao dolje spremati. nego trebam skupiti još dvojcu pa ići pospremiti kako treba.... a ti prestani prijetiti :-puke
Chile

Re: Umag Calling 2008B

Post by Chile » 10 Mar 2009, 22:06

i još nešto niko nikad ne pospremi za sobom nego tek onaj koji dođe drugi dan. kad je bio derbi tamo je bio veći nered nego kad smo mi radili zastave i još poslije vaše pijanke su ostale dvije velike fleke na podu!!!! i zato prestani prijetiti svaki put kad se mi nađemo dole jer nisi u pravu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zagadur

Re: Umag Calling 2008B

Post by zagadur » 10 Mar 2009, 22:51

iznosiš laži i dječačke pizdarije.nisi kriv ti nego oni koji ti to dozvoljavaju.evo samo par činjenica:
1.dali su ti se ključevi i ako je bio dogovor da ti se ih neda
2.nakon derbija ja sam očistio prostor
3.djiki ti je lijepo rekao da se ne farba u prostoru normalno ti si se oglušio
4.lijepo ti se reklo da ne vodiš svakoga u prostor naravno opet si se oglušio
5.lijepo ti se reklo ne bit u prostoru do sitnih sati naravno i na to si se oglušio,jučer bili do 2-3 u noći
6.lijepo ti se reklo barem minimalno počisti za sobom(vrati stolice,isprazni pepeljare.itd.)naravno i na to si se oglušio

ne želim se ni svadjat ni prijetit,lijepo ti kažem još jednom ostaviš svinjac za sobom brava se mjenja i gotovo kino
Last edited by zagadur on 10 Mar 2009, 23:00, edited 1 time in total.
Chile

Re: Umag Calling 2008B

Post by Chile » 10 Mar 2009, 22:56

ja lažem? sad kaži da nije bilo tako kako sam napisao!!! ti si poznat po iznošenju neistina kao ono "histri se svaki dan opijaju i igraju briškulu,pes..."! ja nikad ne lažem, ne padam tako nisko. ja nikom ništa ne zamjeram nego želim da prestaneš srati i prijetiti
zagadur

Re: Umag Calling 2008B

Post by zagadur » 10 Mar 2009, 23:02

jednom moraš shvatit da to nije tvoje privatno vlasništvo ni tvoja prćija
Chile

Re: Umag Calling 2008B

Post by Chile » 10 Mar 2009, 23:26

zagadur wrote:iznosiš laži i dječačke pizdarije.nisi kriv ti nego oni koji ti to dozvoljavaju.evo samo par činjenica:
1.dali su ti se ključevi i ako je bio dogovor da ti se ih neda
2.nakon derbija ja sam očistio prostor
3.djiki ti je lijepo rekao da se ne farba u prostoru normalno ti si se oglušio
4.lijepo ti se reklo da ne vodiš svakoga u prostor naravno opet si se oglušio
5.lijepo ti se reklo ne bit u prostoru do sitnih sati naravno i na to si se oglušio,jučer bili do 2-3 u noći
6.lijepo ti se reklo barem minimalno počisti za sobom(vrati stolice,isprazni pepeljare.itd.)naravno i na to si se oglušio

ne želim se ni svadjat ni prijetit,lijepo ti kažem još jednom ostaviš svinjac za sobom brava se mjenja i gotovo kino
1.zašto ja nebi mogao imati ključeve?
2.dan nakon derbija sam ja došao dolje i bio je svinjac, a počistio si tek kad sam na forumu napisao da je dolje svinjac
3.on je reko da se ne farba u prostoru jer će smrditi, ja sam odlučio da se može dolje farbati. zrak je sada čist. vama nije moglo smetati jer niste ni bili dolje. ti si bio a nisi trebao... farbalo se i u hodniku
4.tko je to svako?
5.kao i vi za derbi
6.ni vi niste to počistili za derbi, ja nekad posložim boce nekad ne. a kad ih posložim onda niti neznaš da smo bili dolje, nego ti misliš da smo mi dolje samo kad je nered...
7. i osnovno: NE LAŽEM!!!!!! nikad pa ni sad
zagadur

Re: Umag Calling 2008B

Post by zagadur » 10 Mar 2009, 23:33

nemam vremena ni živaca se s tobom navlačiti po forumu.probao sam na lijep način ne ide,na ružan način ne ide i zato ne želim više tu piskarat.lijepo sam ti napisao drži uredno za sobom i ja ti neću ni a reći nebude li bilo tako zatvorit ću kino
Chile

Re: Umag Calling 2008B

Post by Chile » 10 Mar 2009, 23:38

nemaš argumenata pa se povlačiš. ma šta ti imaš zatvarati?! ajde mali oladi. ti se ponašaš kao da je to tvoje. niko mi ništa ne prigovara osim tebe. daj se smiri već jednom. makni se s neta i brini se o ženi i rei....
zagadur

Re: Umag Calling 2008B

Post by zagadur » 10 Mar 2009, 23:44

moje argumente su vidjeli kova i marko.ajmo se ja ti okladit da ću na sljedeće sranje zatvorit kino?evo u koliko god hočeš love.normalno je da ti ortaci neće prigovarat :1deda.još jedno jedino sranje i cinema closed :jupiiii :jupiiii
Locked