Umag Calling

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked
djiki

Post by djiki » 29 Dec 2007, 20:27

evo i kompletnih draftova pred novu sezonu (jedini nije draftao Keva Ubica Andročec):
RONI_Chesterfield- IN:Drogba, Dawson i Andersen, OUT:Rosicky, Lincoln i Saha
BENX_Leeds United- IN: Van Der Saar, Boupa Diop, Juninho, OUT:J.Cole, Lavezzi, Bucci
DJIKI_Tottenham- IN: Joaquim, Baioccco, Idorassou, OUT:Mendy, Tevez, A.Cole
ZMAGO TUNTAR_Chelsea- IN: Shevchenko, Lauren, Yobo, OUT: Drogba, Hysen, Kallstrom
ZAGADUR_Nottingham F.- IN:Saha, Donovan, OUT: Gonzales, Yakubu
CHILE_Ipswich- IN: King, Yepes, Owen, OUT: Yeste, Klasnić i Samuel
PERO HDZ MILAS_Reading- IN: Quagliarea, Della Cruz, F.Inzaghi, OUT:A.P.Frau, Boukhari i Klose

Analiza:mislim da će Zagijevi mesari imati pune krampone posla (Owen, Inzaghi)

Bacio tri utakmice sa Chiletom i mogu reci da sam zadovoljan Joaquimom te prezadovoljan gledajući cjenu s Idriossouom (hvala savjetu ekipi s bpl-a za ovog bug igrača). Owen sam jednom pokosio i bilo je dovoljno da orangina uleti u teren i odvede ga u KBC Merkur.....Naravno izgubio sam sve tri tekme :-(
zagadur

Post by zagadur » 29 Dec 2007, 20:30

djiki zar opet tajni treninzi?
djiki

Post by djiki » 29 Dec 2007, 20:33

zagadur wrote:djiki zar opet tajni treninzi?
a jebiga nemogu baš najslabiji da budem....zagi zašto nisi na poslu gulit kapulu?
zagadur

Post by zagadur » 29 Dec 2007, 20:43

djiki wrote:
zagadur wrote:djiki zar opet tajni treninzi?
a jebiga nemogu baš najslabiji da budem....zagi zašto nisi na poslu gulit kapulu?
od danas sam na godišnjem jer idem sa forestom na visinske pripreme na žbevnicu.prestani o modriću jer je licemjerno da ti kao torca pišeš kad bi on trebao otić
djiki

Post by djiki » 29 Dec 2007, 20:56

pa prerastao je debelo hnl, nemože više tu napredovati...
benx

Post by benx » 29 Dec 2007, 22:29

Zagi zašto svi na forumu moraju znati da ti navijaš za Dinamo to nije bitno i zašto jedan Boys ne bi imao pravo komentirati nogomet u HR ili jedan tovar obrnuto za to su forumi a ne da svi znaju da si ti buldoga tetovirao ako je moj djiki ukurcu ne mora značit da mu neču držat bandu Miki neču te osramotit
benx

Post by benx » 29 Dec 2007, 22:46

Dragi Hanne!

Još i danas se sjetim onog fantastičnog turnira kojeg si osvojio U Kanegri(istra?) i pokazao sve tvoje vrline al neču zaboravit onu Astru sa prepoznatljiv tablicama odmah sam se sjeto mog drugog dragog grada METKOVIĆA od moje babe dobro da mi je Milas ove godine dostavio mandarine ali to sad nije važno.
Dragi Hanne sve tvoje savjete prihvaćam i drago mi je nešto naučit kao Zet Knight npr. i zato ti sad kažem sve tvoje bug igrače šali na e-mail wb75@net.hr
Hvala unaprijed i veselim se tvojim punjenjem moga maila.
zagadur

Post by zagadur » 30 Dec 2007, 04:27

benx wrote:Dragi Hanne!

Još i danas se sjetim onog fantastičnog turnira kojeg si osvojio U Kanegri(istra?) i pokazao sve tvoje vrline al neču zaboravit onu Astru sa prepoznatljiv tablicama odmah sam se sjeto mog drugog dragog grada METKOVIĆA od moje babe dobro da mi je Milas ove godine dostavio mandarine ali to sad nije važno.
Dragi Hanne sve tvoje savjete prihvaćam i drago mi je nešto naučit kao Zet Knight npr. i zato ti sad kažem sve tvoje bug igrače šali na e-mail wb75@net.hr
Hvala unaprijed i veselim se tvojim punjenjem moga maila.
ti i djiki bi ste i babu prodali za rezultat
zagadur

Post by zagadur » 30 Dec 2007, 04:36

Image
BENKI TRAŽI HANNA PO METKOVIĆU
zagadur

Post by zagadur » 30 Dec 2007, 10:17

dobro ti jutro bug-djiki
zagadur

Post by zagadur » 30 Dec 2007, 11:55

Image
evo benki bug igrača, čak ja eu![/img]
benx

Post by benx » 30 Dec 2007, 14:25

Miki šta su tako bile dobre lude gljive u Buščini pa da nisi ništa komentirao ni trasfere ni zanimljivosti ama baš ništa ili ti je Pelko nabio injekciu umjesto gricku
zagadur

Post by zagadur » 30 Dec 2007, 14:45

Image
nisu lude gljive nego micini arambašići. i zašto mi nisi rekao da je bio u buščini a dogovorili smo se da ćemo si sve javljat.ljut sam
djiki

Post by djiki » 30 Dec 2007, 14:47

koje transfere?modrićev?messijev?ili misliš na našoj ligi?mislim da je sramota što si dao ća j.colea samo radi ganjanja rezultata, a u biti si bio posljednji pes romantik :-(

bug igrač je streller to dobro znaš pa ga opet ne želiš uzet....
benx

Post by benx » 30 Dec 2007, 14:48

Ma bili su neki kupci za stan pa sam im morao govorit a srali su mikiju da ždere u Madonni dell Carso
benx

Post by benx » 30 Dec 2007, 14:50

Iskreno najveći problem su velike cijene mojih igrača ja bih ih sve zadržao ali šta da sa Buccijem idem naprijed ili sa Vargom ili će mi Kavanagh nešto napravit ili če Juninho pogodit stativu iz slobodnjaka ma daj Djiki imao si nekad kvalitete stručnjaka sad si samo igrač za žderačinu nedjeljom
zagadur

Post by zagadur » 30 Dec 2007, 14:51

benx wrote:Ma bili su neki kupci za stan pa sam im morao govorit a srali su mikiju da ždere u Madonni dell Carso
jesi li im rekao da nema ništa ispod čentoventimila?
djiki

Post by djiki » 30 Dec 2007, 14:51

van der saar ti je dno.pa bart si ti znao uvijek uzeti i naci kvalitetnog vratara koji nisu poznati....
Last edited by djiki on 30 Dec 2007, 14:54, edited 1 time in total.
benx

Post by benx » 30 Dec 2007, 14:52

benx

Post by benx » 30 Dec 2007, 14:53

Bilo nekad ni ja se nisam uspio ugorat ispod 120, imaš garsonjere u zadnjoj zgradi za 90 ali nemaju........... neču reči :rollingofl :rollingofl :rollingofl :rollingofl :rollingofl :rollingofl
Locked