Umag Calling 2009A

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked
djiki

Re: Umag Calling 2008B

Post by djiki » 03 Mar 2009, 17:35

djiki je uspio navrijeme doci voznjom kakve se nebi postidio ni elvis benvin, inace legenda fiata, a zacudo u 5 minuta dok sam bio u ri mi je mob zvonio jedno 10 puta da se odgodi turnir za 7 da se nebi mene cekalo , ,mada sam dao dosta cvrste garancije da cu doci do 6 ipol....mah na moje pitanje o nogometu dobivam odgovor da je vec odigran mada neki jos trebaju igratič....mah :-st ja sam glupi tovarcic pa mislim da se meni islo na ruku
benx

Re: Umag Calling 2008B

Post by benx » 03 Mar 2009, 17:45

djiki wrote:djiki je uspio navrijeme doci voznjom kakve se nebi postidio ni elvis benvin, inace legenda fiata, a zacudo u 5 minuta dok sam bio u ri mi je mob zvonio jedno 10 puta da se odgodi turnir za 7 da se nebi mene cekalo , ,mada sam dao dosta cvrste garancije da cu doci do 6 ipol....mah na moje pitanje o nogometu dobivam odgovor da je vec odigran mada neki jos trebaju igratič....mah :-st ja sam glupi tovarcic pa mislim da se meni islo na ruku
Tebi se išlo na ruku
djiki

Re: Umag Calling 2008B

Post by djiki » 04 Mar 2009, 10:19

OBAVIJEST:
1.ispricavam se jos jednom javno g.zagiju na mojem propustu bio je nenamjeran
2.ispricavam se g.benxu sto sam poceo prvi provocirati
REZIME:
1.g.zagi-je apsolutna babaroga, koja je i nakon sto je dobila kakutakvu sodisfakciju radi mojeg previda i dalje bljuvao vatru, i skakao ko pretili poskok kad sam zelio neinformiranoj osobi objasniti sto se zbilo.najjaci dio je onaj o povratku tuntaru najmanje 5 titula i slicna sranja mislim za izrigat se.ukratko zagi je babaroga koja me u zadnje vrijeme nervira za popizdit
2.g.benx-zapoceo sam ja dosta lakomisleno, ali kad se spojila situacija sa zagijem i kad se pocela pcanja glede povratka titule sam puko, i dalje stojim kod toga sto sam reko da ja u njegovoj situaciji nebi nikad gnjavio i trazio posto nije direktno moja krivica, a osoba koja je napravila previd nije samo sa mnom ga napravila, tako da mislim da sam ja zbog te titule manje vise ostecen nego g.benx, ali opet iskreno da me se nije karalo radi toga bolilo bi me kurac, posto titula imam dovljno i ne zivim da ccrta m pehare iznad kreveta kod grickove
slike.prepustam g.benxu da da rjesenje, ja cu se ama bas sve prihvatiti bez ijedne rijeci ikad....
3.g.chile-ima cca 10 godina manje od doticnog, i u globalu ga smatram korektnim momkom, ali pun mi je njeznik njegovih forica kad gubi da te pogleda ruzno kaze nesto ponizavajuce i onda se kao nasmije da je fora i zajebancija.konkretno sam ispao idiot po njegovim rijecima, pa kad jesam neovisno o njegovom djecackom osmjehu da je to sala, ocito nisam sposoban kao on da obavljam poslove vezane uz profesiju, privatni zivot i hobije, tako da ce histrici od mene dobit 50 kn (dat cu ih nekom od mladjih) a g.chile neka si sam mukte (u prodfesiji mu je to-op.a.) nabavi lancune i sipke za proslavu....on to moze a ja ko polu retaj nemogu a on sigurno ce to obavit bolje od ikoga
4.cestitke na fair igri na terenu od strane chileta,redsa,fonjija i benxa(ko zna zna-op.a.)
GUST:
mjenjaje gume u 2 ujutro neprocjenjivo
zagadur

Re: Umag Calling 2008B

Post by zagadur » 04 Mar 2009, 10:31

neću ulazit u polemiku.
p.s. guma koštala 25 kn(preko veze,opet :DD )
Chile

Re: Umag Calling 2008B

Post by Chile » 04 Mar 2009, 11:06

3. bilo je u afektu jer sam gubio. :oops cijelu utakmicu sam donekle imao osmijeh i ako sam cijelo drugo pol. gubio. ja se još jednom ispričavam...
zbog ovakih glupih stvari ispaštaju histri i ja s njima, ali snaći ćemo se....
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Umag Calling 2008B

Post by Kalach » 04 Mar 2009, 11:20

Chile wrote:3. bilo je u afektu jer sam gubio. :oops cijelu utakmicu sam donekle imao osmijeh i ako sam cijelo drugo pol. gubio. ja se još jednom ispričavam...
zbog ovakih glupih stvari ispaštaju histri i ja s njima, ali snaći ćemo se....
vjerujem da je ovo dovoljna isprika da histrićima udjeliš još pokoju ćunu s obzirom da se nisi potrudio oko printanja (op.a.) :DD
nije sprdnja i nema ništa između redaka...
istra ti materina!
benx

Re: Umag Calling 2008B

Post by benx » 04 Mar 2009, 12:02

Djiki ako izbacimo Zagija iz lige ako kevenšeš dopusti, ako te molim na kolinima mogu ič u spizu po još koju titulu, mislim od Zagija mogu samo dobit pizdarije u nasljedstvo
djiki

Re: Umag Calling 2008B

Post by djiki » 04 Mar 2009, 12:02

nisi u toku kalach.....nema veze s novcem...iako je to obavljeno sto je trebalo
isprika prihvacena :volim
djiki

Re: Umag Calling 2008B

Post by djiki » 04 Mar 2009, 12:04

benx wrote:Djiki ako izbacimo Zagija iz lige ako kevenšeš dopusti, ako te molim na kolinima mogu ič u spizu po još koju titulu, mislim od Zagija mogu samo dobit pizdarije u nasljedstvo
mere
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Umag Calling 2008B

Post by Kalach » 04 Mar 2009, 12:07

djiki wrote:nisi u toku kalach.....nema veze s novcem...iako je to obavljeno sto je trebalo
isprika prihvacena :volim
sve sam u toku i sve ok... brave djikenshish i benxovljanin...
čestitke stižu čak iz starog grada :DD
istra ti materina!
djiki

Re: Umag Calling 2008B

Post by djiki » 04 Mar 2009, 12:13

od safeta?
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Umag Calling 2008B

Post by Kalach » 04 Mar 2009, 12:20

yes :DD
istra ti materina!
reds

Re: Umag Calling 2008B

Post by reds » 04 Mar 2009, 12:30

Kalach wrote:
djiki wrote:nisi u toku kalach.....nema veze s novcem...iako je to obavljeno sto je trebalo
isprika prihvacena :volim
sve sam u toku i sve ok... brave djikenshish i benxovljanin...
čestitke stižu čak iz starog grada :DD
Kako se điki samo usuđuješ reći kalaču da nije u toku...e điki, điki :kres :kres :rofl3
zagadur

Re: Umag Calling 2008B

Post by zagadur » 04 Mar 2009, 13:47

benx wrote:Djiki ako izbacimo Zagija iz lige ako kevenšeš dopusti, ako te molim na kolinima mogu ič u spizu po još koju titulu, mislim od Zagija mogu samo dobit pizdarije u nasljedstvo
ako tuntar krene u spizu po titule u mecator ili obi ja ću mu gurat dvoja kolica jer mu u jena neće sve stat. e zagi zagi :kres :kres
djiki

Re: Umag Calling 2008B

Post by djiki » 04 Mar 2009, 14:15

zagadur wrote:
benx wrote:Djiki ako izbacimo Zagija iz lige ako kevenšeš dopusti, ako te molim na kolinima mogu ič u spizu po još koju titulu, mislim od Zagija mogu samo dobit pizdarije u nasljedstvo
ako tuntar krene u spizu po titule u mecator ili obi ja ću mu gurat dvoja kolica jer mu u jena neće sve stat. e zagi zagi :kres :kres
slusaj vise molim te izadji na vidjelo sa nekim stvarima, i DOKAZI TO! samo pazi da ne budes molio breljance da im se pridruzis ili da napravis zatvorenu ligu sa prika milasom,moficom,juricom o. i djole satarom
e djiki, djiki :kres :kres :kres
zagadur

Re: Umag Calling 2008B

Post by zagadur » 04 Mar 2009, 14:30

šta da dokažem?ja ne kužim zašto ti svom silom tražiš konflikt sa mnom?ja kažem da mi je tvoja fora dobra a ti odmah kreneš sa hajkom i to naravno opet preko tipkovnice i foruma a dodješ ujutro kod mene pa si mrmljaš u bradu,zašto onda nisi rekao šta si imao za reć?lijepo sam u drugom topicu napisao da ne želim polemike ali ti očito živiš od toga,a sad se još praviš bahat kako ti se nemože ništa dokazat.ja jesam divljak priznajem ali nikad nisam bio u mutnim rabotama ali mene se nabija na stup zbog izjava a za rabote se muči,to ti je isto ko da trostruk ubojica kaže sitnom džeparu da je kriminalac.licemjerstvo u najsjajnijem obliku
djiki

Re: Umag Calling 2008B

Post by djiki » 04 Mar 2009, 14:36

pa jucer sam ti sve reko sto sam imao?kako sad opet mrmljam u bradu :-st
zagadur

Re: Umag Calling 2008B

Post by zagadur » 04 Mar 2009, 14:53

djiki wrote:pa jucer sam ti sve reko sto sam imao?kako sad opet mrmljam u bradu :-st
samo si ne argumentirano pričao.ja stavarno ne razumije od kud tolika opsesija naspram zagadura?pa ti si jučer vadio stare štorije a nakraju se opet meni sva krivica prepisala.jučer a ni danas mi nije ni na kraj pameti bilo polemizirat ili prepirat se ali ti si opet našao načina da me uvučeš u to.lijepo napišem dobra fora a ti odmah to preokreneš u svoju korist kao ja spradjem kalacha,što uopće nije istina.djiki mani se toga već jednom
djiki

Re: Umag Calling 2008B

Post by djiki » 04 Mar 2009, 21:30

Mali prirucnik za naivce:
posto pojedinci namjerno cepaju necije igrace samo zato da bi ih ozljedili evo mala lista zanimljivih igralca:
Image
gerrard aston villa
podloznost ozljedi 4/5


Image
benjani mwaruwari aston villa
podloznost ozljedi 3/5

Image
paolo maldini nottingham forest
podloznost ozljedi 5/5

Image
slag na torti
carlitos tevez nottingham forest
podloznost ozljedi 4/5

everton je dobro draftao tako da nema nekog interesantnog za cepat jos
Locked