Umag Calling

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked
benx

Post by benx » 28 Dec 2007, 12:51

Pa da ja sam sve reko a ništa nije po mom ja sam samo marjoneta ove liga i to ti je to!!
zagadur

Post by zagadur » 28 Dec 2007, 12:53

djiki wrote:
benx wrote:Ja mislim da je ipak Kalcheva interesantnija tema za raspravit ali Mikjenšeš mudenšeš katastrofenšeš!
moja mudenšeš su kao od vola prema tvojima (iako su realno isto zrna graška). šta reći kalachu...atmosfera zna bit u kurcu ali za to nisu krivi clanovi pridošlice (tzv.mali hrvati) već mi jezgra ili pederdragovoljci, mi se karamo međusobno to dobro znaš zašto i kako, da je žalosno je, ali što se može (dalje ni nije za net).....
daj djiki posudi muda od gricka i reci što stvarno misliš
benx

Post by benx » 28 Dec 2007, 12:53

Jedini prijedlog da sa Dadom metalcem Badanjakom Teskom Crnogorcem Jažičem Rusom i Buđevcem osnujem ligu 8 pa bi se neke stvari ipak promjenile!!!
djiki

Post by djiki » 28 Dec 2007, 12:54

zagadur wrote:
djiki wrote:
benx wrote:Ja mislim da je ipak Kalcheva interesantnija tema za raspravit ali Mikjenšeš mudenšeš katastrofenšeš!
moja mudenšeš su kao od vola prema tvojima (iako su realno isto zrna graška). šta reći kalachu...atmosfera zna bit u kurcu ali za to nisu krivi clanovi pridošlice (tzv.mali hrvati) već mi jezgra ili pederdragovoljci, mi se karamo međusobno to dobro znaš zašto i kako, da je žalosno je, ali što se može (dalje ni nije za net).....
daj djiki posudi muda od gricka i reci što stvarno misliš
neke stvari nisu za net...a i necu da te hranim losom vibrom....
zagadur

Post by zagadur » 28 Dec 2007, 12:55

benx wrote:Jedini prijedlog da sa Dadom metalcem Badanjakom Teskom Crnogorcem Jažičem Rusom i Buđevcem osnujem ligu 8 pa bi se neke stvari ipak promjenile!!!
zaboravio si merdalija,evo kalach ima njegov broj
djiki

Post by djiki » 28 Dec 2007, 13:10

zasto kalach tvoja ogorcenost svime time?
organizacijski turnir nije bio nikad bolji (prostor, uvijek klopa, svi imaju plejke, kupili se teveji), zajebancija (zna bit i svađa ali nije prečesto), naboj natjecanja itditd....
steta sto ne igras ali takav je zivot odveo te je di te odveo i moš ga jebat....
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 28 Dec 2007, 13:18

znam da bi me trebala bolit kita za sve jer sam daleko i jako malo sam sa vama... nekako su mi ti turniri i ta atmosfera ostali u lijepo sjecanju i uvijek jedva cekam da vas vidim i da ponovimo ali... moj lik si napumpao na silu i stvaraš neki mit (iako sam ja preemotivan i takav kakav jesam) sve skupa izgleda mi preumjetno... svjestan sam da se svi mjenjaju ali ne toliko da bude ovako...
djiki

Post by djiki » 28 Dec 2007, 13:21

pa neznam sta da ti kazem, meni osobno iako igram slabo u zadnje vrijeme atmosfera na turnirima je u uzlaznoj putanji...niko se ne buni....
tebe se karalo ( s moje strane) na turniru iz razloga "slucaj prostor", nista vise ni nista manje...
zagadur

Post by zagadur » 28 Dec 2007, 13:44

djiki wrote:pa neznam sta da ti kazem, meni osobno iako igram slabo u zadnje vrijeme atmosfera na turnirima je u uzlaznoj putanji...niko se ne buni....
tebe se karalo ( s moje strane) na turniru iz razloga "slucaj prostor", nista vise ni nista manje...
zagadur je kriv za sve :potstir
zagadur

Post by zagadur » 28 Dec 2007, 13:50

ko ovo čita sa strane ne znajući stvarne činjenice,plaće ko kad smo izgubili od francuza 98.samo vas nebo i :oops žene rastaviti mogu
zagadur

Post by zagadur » 28 Dec 2007, 14:10

ajmo dečki muda na vidjelo
benx

Post by benx » 28 Dec 2007, 15:39

Image
Evo muda
benx

Post by benx » 28 Dec 2007, 15:47

Image

EVO MIKI POŠTO NISI BIO ZAINTERESIRAN ZA KVIZ TO JE ODGOVOR TI VOLIŠ MLADE CURE INTERACIAL BLACK ON BLONDES BAŠ SE SRAMIM ŠTO SI MI PRIJATELJ TAKVA OSOBA PEDOFILISIENŠEŠ NISAM ZNAO DA MOŽEŠ BITI A NISI MI IMAO MUDA REČI O TVOJIM SKLONOSTIMA OVO JE SIGURNO BILO U SOLINU TAMO SI IH SMJESTIO CURA SA LIJEVE STRANE STOJI DO NONETA MIKIJA JE OBODO MATIJEVIČ CURA U SREDINI JE MAKALELE MATIJEVIĆ A TREĆA CURA JE FAYE MATIJEVIĆ OVE CURE SU IZ NIGERIJE FRENDICE OD OKOCHE A NJIHOV MENTOR IM JE MIKI DJIKI O GODINAMA I FISTINGU NEĆU GOVORIT!!!!!!!!!!!!!!!!! :rollingofl :rollingofl
:rollingofl :rollingofl

Komentari: djiki cigane zbog obode si bio mršav a zbog mice benxa i zagija si prasunjanin

Komentari Ti si kriv za turnir neka ti se sada sudi zbog zločina koji radiš

Unicef: odmah hitno zasjedanje tražimo

Tony Meola: kad doješ kod svojih u Ameriku svrati na električnu stolicu

Yobo vrati mi Obodu

Jažič: ovo ti neću oprostit nikad više u Novigrad

Škoro: pišite Matijević je bio pedofil ateist Taliban

Mica: nedirajte mi Mikija Image
ImageImageImageImageImageImage
djiki

Post by djiki » 28 Dec 2007, 16:11

di si to izvukao...gotovo umirem :-D :-D :-D

tony meola :cool)
benx

Post by benx » 28 Dec 2007, 16:15

JA MISLIM DA SE I MICA NEĆE LJUTIT ZBOG SPONZORA PRIPREMAM OVU ŠEGU pripremam VEĆ OD JUČER MORAO SAM U PHOTO BUCKET I ONO SVE ŠTO SI MI TI NEKAD OBJASNIO KAKO SE TO RADI
Moramo se ponekad i našalit ali ova slika je top on the top ja se od jučer smijem već
djiki

Post by djiki » 28 Dec 2007, 16:25

a da ne zaboravimo da sam tada bio poborni ku klux klana :idea
benx

Post by benx » 28 Dec 2007, 16:41

Pokazao sam Persiku i Kleinu spot od Marka nije im se svidio čak i GTP Šimić je bio slomljen kad je vidio kako dečki lupaju vratima tražimo odštetu
zagadur

Post by zagadur » 28 Dec 2007, 23:27

ono sa meolom je strašno.hvala ti benvine za suze radosnice :klanjam :klanjam
benx

Post by benx » 28 Dec 2007, 23:51

Da li se sječaš Miki onog igrača Sanda što si ga imao davnih dana u napadu cm pa ti je rasturavao da li se sječaš iz kuda je?
zagadur

Post by zagadur » 29 Dec 2007, 00:05

benx wrote:Da li se sječaš Miki onog igrača Sanda što si ga imao davnih dana u napadu cm pa ti je rasturavao da li se sječaš iz kuda je?
ebbe sand je danac.igrao je brondby
Locked