Umag Calling

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked
zagadur

Post by zagadur » 28 Dec 2007, 12:31

benx wrote:Započni ti temu ti znaš samo reči nije mi neka spika ni meni nije fora što Miki priča o forumu a dopisujese se već 10 godina kakav je Pletikosa golman da ima muda nešto drugo napisat kao što ti imaš muda onda bi to bilo nešto drugo!!!!
ode kalach uzeo je sedmicu via cres ko nono josip
benx

Post by benx » 28 Dec 2007, 12:32

Na kojem si Miki forumu bio sad od x nationa ili od Pletikose!
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 28 Dec 2007, 12:32

evo onda da kažem kako mi je atmosfera u vašoj ligi u qrcu... samo svađe, a i zajebancije su postale vrijeđanja itd... a nemojte meni prodavati fora kako je vama ludilo... nije kao što je nekad bilo, niti blizu... zanima me šta misliš o tome, ja sam bio jako tužan nakon turnira, evo to je istina...
benx

Post by benx » 28 Dec 2007, 12:32

Zagi kakv si ti papak ti samo čitaš znaš li ti Hrvatski ili pričaš samo Šačkosanski
djiki

Post by djiki » 28 Dec 2007, 12:33

zderao sam gastročarolije koje mi je spremila moja draga...na forum kozmetike vise ne idem...
zagadur

Post by zagadur » 28 Dec 2007, 12:33

benx wrote:Na kojem si Miki forumu bio sad od x nationa ili od Pletikose!
od sulje
zagadur

Post by zagadur » 28 Dec 2007, 12:35

kaiser-kalach wrote:evo onda da kažem kako mi je atmosfera u vašoj ligi u qrcu... samo svađe, a i zajebancije su postale vrijeđanja itd... a nemojte meni prodavati fora kako je vama ludilo... nije kao što je nekad bilo, niti blizu... zanima me šta misliš o tome, ja sam bio jako tužan nakon turnira, evo to je istina...
nemoj pakati vedraniću i ti ćeš izać iz kaveza
benx

Post by benx » 28 Dec 2007, 12:35

To kalach imaš pravo donekle nažalost prave zajebancije nema ja iskreno moram šutit jer bi inače završio kao Benasir Bhuto svaka moja rječ se tretira kao atack na bilo koga ja sam valjda uvijek bio za zajebanciju ali sad više nesmijem najviše igram ligu jer se toga teško odreći ali da moram uvijek biti kao Titiv pionir i nije baš neka fora!!!
Last edited by benx on 28 Dec 2007, 12:37, edited 1 time in total.
djiki

Post by djiki » 28 Dec 2007, 12:37

pa istina je da ima vise trzavbica igra vise ljudi sto je normalno...iako je interesantno da se najvise svadjaju medjusobno stari clanovi lige (tzv.jezgra ili pederdragovoljci) i to na relaciji benx-andročec pretežito.naravno tu je i zli kuhar zagadur sto sve to posoli....stariji smo ocito i netolerantniji...
i ne kuha se više pašta :(
zagadur

Post by zagadur » 28 Dec 2007, 12:39

benx wrote:To kalach imaš pravo donekle nažalost prave zajebancije nema ja iskreno moram šutit jer bi inače završi kao Benasir Bhuto svaka moja rječ se tretira kao atack na bilo koga ja sam valjda uvijek bio za zajebanciju ali sad više nesmijem najviše igram ligu jer se toga teško odreći ali da moram uvijek biti kao Titiv pionir i nije baš neka fora!!!
hvala bogu da je kalach u zg jer bi se na turniru pobili ja,on i andročec. ELVIS BENVIN 03.07 2007
benx

Post by benx » 28 Dec 2007, 12:42

Druge godine ču posudit pušku od markača pa ču iči u Cipijane u lov na jelene i jezgru i možda na Zagija neznam u čemu je problem ja sam bio prošli turnir 4 ili 5 pa sam se dobro zabavio relativno
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 28 Dec 2007, 12:43

poslao sam ti mail na ono wb75... nekima je to i dalje zajebancija a meni nije fora... imao bi još puno toga za reči ali mi se neda praviti pametan... imate to što ste sami stvorili a za mene je to ipak prestresno i pretužno...
i da zadovoljim zagija neću se više gurati i nećete morati raditi umjetna prvenstva samo kako bi meni podilazili... uživajte...
osjećam kako je tamo puno toga trulog a osjetim to u razgovoru sa ljudima a vjerujem i vi sami... možda istina boli ali takva je kakvu ste napravili...
zagadur

Post by zagadur » 28 Dec 2007, 12:43

benx wrote:Druge godine ču posudit pušku od markača pa ču iči u Cipijane u lov na jelene i jezgru i možda na Zagija neznam u čemu je problem ja sam bio prošli turnir 4 ili 5 pa sam se dobro zabavio relativno
03.01. ti neće biti zabavno.po meni
djiki

Post by djiki » 28 Dec 2007, 12:43

benx wrote:Druge godine ču posudit pušku od markača pa ču iči u Cipijane u lov na jelene i jezgru i možda na Zagija neznam u čemu je problem ja sam bio prošli turnir 4 ili 5 pa sam se dobro zabavio relativno
pa sad si rekao da ti je u kurcu?!
benx

Post by benx » 28 Dec 2007, 12:44

zagadur wrote:
benx wrote:To kalach imaš pravo donekle nažalost prave zajebancije nema ja iskreno moram šutit jer bi inače završi kao Benasir Bhuto svaka moja rječ se tretira kao atack na bilo koga ja sam valjda uvijek bio za zajebanciju ali sad više nesmijem najviše igram ligu jer se toga teško odreći ali da moram uvijek biti kao Titiv pionir i nije baš neka fora!!!
hvala bogu da je kalach u zg jer bi se na turniru pobili ja,on i andročec. ELVIS BENVIN 03.07 2007
To su točno teme za Mikija da se može bolje :rollingofl :rollingofl :rollingofl
djiki

Post by djiki » 28 Dec 2007, 12:45

pa reko si to više puta :roll
benx

Post by benx » 28 Dec 2007, 12:46

Mislio sam reči da mi rezultat ne prestavlje nikakve imperative a relativno sam se zabavio zato sam napisao relativno a nisam rekao totalno u kurcu to si ti rekao
benx

Post by benx » 28 Dec 2007, 12:48

Ja mislim da je ipak Kalcheva interesantnija tema za raspravit ali Mikjenšeš mudenšeš katastrofenšeš!
zagadur

Post by zagadur » 28 Dec 2007, 12:49

benx wrote:Ja mislim da je ipak Kalcheva interesantnija tema za raspravit ali Mikjenšeš mudenšeš katastrofenšeš!
imao si pravo kad si reka da me nije trebalo primit u ligu
djiki

Post by djiki » 28 Dec 2007, 12:50

benx wrote:Ja mislim da je ipak Kalcheva interesantnija tema za raspravit ali Mikjenšeš mudenšeš katastrofenšeš!
moja mudenšeš su kao od vola prema tvojima (iako su realno isto zrna graška). šta reći kalachu...atmosfera zna bit u kurcu ali za to nisu krivi clanovi pridošlice (tzv.mali hrvati) već mi jezgra ili pederdragovoljci, mi se karamo međusobno to dobro znaš zašto i kako, da je žalosno je, ali što se može (dalje ni nije za net).....
Locked