BENKI'S TIPS

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked
benx

Re: BENKI'S TIPS

Post by benx » 04 Feb 2009, 11:03

Evo opet grlom u jagode zicer mjeseca Juvetus Napoli X2 2,00 :cool)
zagadur

Re: BENKI'S TIPS

Post by zagadur » 04 Feb 2009, 11:29

benx wrote:Evo opet grlom u jagode zicer mjeseca Juvetus Napoli X2 2,00
idem u poreč uplatit da nas ne vidi djikijev stric arbitro matijević :-D
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: BENKI'S TIPS

Post by Kalach » 04 Feb 2009, 11:59

benx wrote:Evo opet grlom u jagode zicer mjeseca Juvetus Napoli X2 2,00
na ovo možeš staviti sve šta imaš... vjeruj mi, ovog puta idemo do kraja... juve bez pola ekipe po najavama... nema nedveda, amauria... od ranije nema buffona i camoranesia... mah... po meni super kvota za takav fix....
znam ako izgube da će me ljudi razapeti ali ovo je veći fix od rovinj vs pomorac...
istra ti materina!
benx

Re: BENKI'S TIPS

Post by benx » 04 Feb 2009, 15:23

20.45 burnley - wba 1 2.3 8/10


WBA se nalazi na poslednjem mestu u Premier Ligi,ali situacija nije toliko crna koliko se cini.Dobrim igrama u poslednje vreme uspeli su da smanje zaostatak za konkurentima,i sada ih samo dva boda dele od mesta koje donosi opstanak.Menadzer Tony Mowbray kaze da je forma tima u usponu,i da ima razloga za optimizam.Kraj prvenstva je jos uvek daleko,ali Mowbray tvrdi da ce WBA opstati,ukoliko bude igrao na nivou svojih partija iz poslednja dva meseca.Za vikend ih ceka derbi zacelja protiv Newcastle-a,pa je pitanje hoce li trener Baggies-a rizikovati sa najboljim sastavom u vecerasnjem Kup mecu.Cinjenica je da WBA ima velike probleme sa povredama.Poslednje zrtve su defanzivci Meite i Donk,kao i veznjaci Koren i Valero.Ova cetvorica su se pridruzili vec od ranije podugackoj listi povredjenih.Na tom spisku su:Leon Barnett, Jonas Olsson, Neil Clement, Jonathan Greening, Luke Moore, Craig Beattie i Ishmael Miller.Sada WBA ima 12 povredjenih igraca prvog tima,i ne verujemo da ce se Mowbray kockati sa bilo kim od njih.Verovatno ce nastupiti kombinovani sastav,i priliku ce dobiti igraci koje smo retko vidjali na prvoligaskim terenima.Trener WBA je konferenciju za stampu zavrsio izjavom da ne zeli da u njegovoj ekipi ima igraca koji samo sede i nikada ne nastupaju.Ovaj mec ce biti prilika za njih da dokazu kako sa pravom nose dres tima sa Hawthorns-a.

E da smo znali da im fali 12 igrača!!!!


skor 35/67
djiki

Re: BENKI'S TIPS

Post by djiki » 04 Feb 2009, 16:45

? da smo znali bi koliko onda stavili 5000?
benx

Re: BENKI'S TIPS

Post by benx » 04 Feb 2009, 18:13

djiki wrote:? da smo znali bi koliko onda stavili 5000?
10000
djiki

Re: BENKI'S TIPS

Post by djiki » 04 Feb 2009, 22:33

benx wrote:
djiki wrote:? da smo znali bi koliko onda stavili 5000?
10000

aj ne seri treso se ko prutic za 2200 koje smo ulozili....
danasnji tiket 400 cuna
sporting porto 1x - 4:1
paok-olympiakos 1x - 1:0
aston villa doncaster 1 -3:1
ceka se
everton liverpool x2 za 1100 kuna
benx

Re: BENKI'S TIPS

Post by benx » 04 Feb 2009, 22:42

benx wrote:Evo opet grlom u jagode zicer mjeseca Juvetus Napoli X2 2,00
:volim :shocked 0-0 S TIMA DA JE NAPOLI TREBAO POBJEDIT
KAKO BI REKAO TATKO I OVAJ FIX FREE DOJAVA JE JE BEZ IKAKVIH PROBLEMA PROŠLA NAŠI PRETPLATNICI SU JAKO ZADOVOLJI ZA OVAJ VIKEND ČEMO IMAT DOJAVU 9,5/10 SVI KOJI ME ZNAJU NEKA KONTAKTIRAJU MOG ADVOKATA DJIKIJA :-D :DD :rofl3
zagadur

Re: BENKI'S TIPS

Post by zagadur » 04 Feb 2009, 22:44

jedino ti ja mogu dat solidnu dojavu a ti za wba šutiš ko pizda.e benki benki :kres
djiki

Re: BENKI'S TIPS

Post by djiki » 04 Feb 2009, 22:45

zagadur wrote:jedino ti ja mogu dat solidnu dojavu a ti za wba šutiš ko pizda.e benki benki :kres
wba ti je insijder ko i danas porto :-(
prati ozljede igraca i ostale sta fale, pa ces znati kako igrati
zagadur

Re: BENKI'S TIPS

Post by zagadur » 04 Feb 2009, 22:49

evo insajder mi je rekao da umaški kladioničarski kartel ima listu zta odstrijel na kojoj je samo jedno ime:mislav matijević djiki,ali ništa se ti ne brini djiki.nesme nitko da te bije :cool)
djiki

Re: BENKI'S TIPS

Post by djiki » 04 Feb 2009, 22:51

zagadur wrote:evo insajder mi je rekao da umaški kladioničarski kartel ima listu zta odstrijel na kojoj je samo jedno ime:mislav matijević djiki,ali ništa se ti ne brini djiki.nesme nitko da te bije :cool)
onda ne brinem :cool)
djiki

Re: BENKI'S TIPS

Post by djiki » 04 Feb 2009, 22:56

liverpool zadnjih 10 minuta sa igracem manje mora izdrzati :cupajkosu
benx

Re: BENKI'S TIPS

Post by benx » 04 Feb 2009, 23:09

zagadur wrote:jedino ti ja mogu dat solidnu dojavu a ti za wba šutiš ko pizda.e benki benki :kres
ZAGI OVO SI TAKVU GLUPOST REKAO MISLIŠ DA ČE FA CUP BITI NAMJEŠTEN SVAŠTA NEMOGU VJEROVAT ŠTA PRIČAŠ...... :kres :kres
zagadur

Re: BENKI'S TIPS

Post by zagadur » 04 Feb 2009, 23:31

:vidiga napoli izgubio na penale
djiki

Re: BENKI'S TIPS

Post by djiki » 05 Feb 2009, 00:04

zagadur wrote::vidiga napoli izgubio na penale
:jupiiii :jupiiii :jupiiii
Chile

Re: BENKI'S TIPS

Post by Chile » 05 Feb 2009, 02:26

samo da kažem da je lavezzi fulao penal :rofl3 contini je imao penal za pobjedu ali je pucao kao ladić na kantridi prije deset godina
žao mi je napolija :tuzni
benx

Re: BENKI'S TIPS

Post by benx » 05 Feb 2009, 07:12

djiki wrote:
zagadur wrote::vidiga napoli izgubio na penale
:jupiiii :jupiiii :jupiiii
:evotigana
benx

Re: BENKI'S TIPS

Post by benx » 05 Feb 2009, 07:50

PRIJATELJSKi SUSRET
Cibalia – Inter 1:1




NOVIGRAD – Cibalia – Inter 1:1 (0:1). Igralište Novigrada. Gledatelja: 50. Sudac: : :klanjam2 :vidiga Matijević (Umag). Strijelci: 0:1 Rašić (36'), 1:1 Medvid (85').
CIBALIA: Burcsa, Radotić, Mešić, Leutar, Medvid, Milardović, Mazalović, Andričević, Lukačević, Pavličić, Baraban. Još su igrali: Matković, Malčić, Milardović, Husić, ...
djiki

Re: BENKI'S TIPS

Post by djiki » 06 Feb 2009, 13:08

evoja i benx poceli normalno igrati 250 kn po osobi, 2-3 para u dvoznaku za dobit koef preko 2,
3 dana u nizu smo prosli sad treba viditi kako ce ici dalje...ako ste zainteresirani cemo stavljat parove unaprijed....
jucer 500 kn ulog zarada 550 kn
psv - ado 1
norway kazahstan 1x
latvija hungary 1
Locked