Umag Calling

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked
djiki

Post by djiki » 28 Dec 2007, 09:30

benx ti je macro stara komunjara i potencijalni udbas, a zagi ustašoidni lik, zato ndh bez istre je postavljen.....
ali ova bajer karta je neprejebiva :-D
Last edited by djiki on 28 Dec 2007, 09:32, edited 1 time in total.
benx

Post by benx » 28 Dec 2007, 09:30

Deblja hobotnica to nas želi Hrvatski kuhar šaćko Kempinsky Zagi otrovat uništit hvala Zagi na Dopingu Image
benx

Post by benx » 28 Dec 2007, 09:32

Meni je rekao Zagi da smo mi na Cresu Talijani pa sam mu pokazao ti Hrvatska ulica PEGULOTA spada u tom periodu ako smijem!!!!
djiki

Post by djiki » 28 Dec 2007, 09:49

benx wrote:
maccro wrote:Dobra je ova karta NDH, samo nešto Istriju, pardon, Istru ne vidim na njoj :-st
Zato sam je namjerno stavio zbog mog prijatelja Zagija da vidi da nema jedino Istre na toj karti
jebote tek sad vidim kako je mocna bila paveliceva propaganda, istru su izbrisali sa lice zemlje...u biti ndh nije bila kvinsliška država koja je prodala istru talijanima iz jednostavna razloga što tada istra nije ni postojala :idea
zagadur

Post by zagadur » 28 Dec 2007, 11:50

djiki wrote:
benx wrote:
maccro wrote:Dobra je ova karta NDH, samo nešto Istriju, pardon, Istru ne vidim na njoj :-st
Zato sam je namjerno stavio zbog mog prijatelja Zagija da vidi da nema jedino Istre na toj karti
jebote tek sad vidim kako je mocna bila paveliceva propaganda, istru su izbrisali sa lice zemlje...u biti ndh nije bila kvinsliška država koja je prodala istru talijanima iz jednostavna razloga što tada istra nije ni postojala :idea
paveliću nisu trebali istra,rijeka,zadar i split kad je imao super lijepe gradove kao zvornik,foča,tešanj i zenicu sa pripadajućom kulturnom baštinom :-(
djiki

Post by djiki » 28 Dec 2007, 11:52

zagadur wrote:
djiki wrote:
benx wrote: Zato sam je namjerno stavio zbog mog prijatelja Zagija da vidi da nema jedino Istre na toj karti
jebote tek sad vidim kako je mocna bila paveliceva propaganda, istru su izbrisali sa lice zemlje...u biti ndh nije bila kvinsliška država koja je prodala istru talijanima iz jednostavna razloga što tada istra nije ni postojala :idea
paveliću nisu trebali istra,rijeka,zadar i split kad je imao super lijepe gradove kao zvornik,foča,tešanj i zenicu sa pripadajućom kulturnom baštinom :-(
i krk....
zagadur

Post by zagadur » 28 Dec 2007, 11:58

benx wrote:Meni je rekao Zagi da smo mi na Cresu Talijani pa sam mu pokazao ti Hrvatska ulica PEGULOTA spada u tom periodu ako smijem!!!!
pegulota je bila u istoj državi ko i marmontova
benx

Post by benx » 28 Dec 2007, 12:09

još mi nisi Zagi odgovorio koji je ono Baseball klub !!!
zagadur

Post by zagadur » 28 Dec 2007, 12:11

benx wrote:još mi nisi Zagi odgovorio koji je ono Baseball klub !!!
zagreb cardinalsi 67
zagadur

Post by zagadur » 28 Dec 2007, 12:14

stigao je klaun iz vinogradske :hatsoff
benx

Post by benx » 28 Dec 2007, 12:17

Kalach je na forumu pa jeli to moguče boli me kurac za Mikija i zagija najdraži kalach volim te puno najdraži kalach otvori njedra riječka najdraži kalach !!!!!!
benx

Post by benx » 28 Dec 2007, 12:18

Ovo je monopol naš razbit če mo forum razbit čemo forum ja imam muda
za razliku
zagadur

Post by zagadur » 28 Dec 2007, 12:18

benx wrote:Kalach je na forumu pa jeli to moguče boli me kurac za Mikija i zagija najdraži kalach volim te puno najdraži kalach otvori njedra riječka najdraži kalach !!!!!!
sad od sreće nalupaj turkovića
benx

Post by benx » 28 Dec 2007, 12:20

Image Evo sve za Kalacha

Hamsik pere zube sa plidentom!
zagadur

Post by zagadur » 28 Dec 2007, 12:22

benx wrote:Image Evo sve za Kalacha

Hamsik pere zube sa plidentom!
a lavezzi kosu sa bučinim uljem
benx

Post by benx » 28 Dec 2007, 12:22

Djiki podvio rep morao je hitno u Dubai! :rollingofl :rollingofl :rollingofl :OffTopic
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 28 Dec 2007, 12:24

pa i nije neka spika na forumu tako da je to sve od mene... nisam se nasmijao niti na jednu foru...
zagadur

Post by zagadur » 28 Dec 2007, 12:24

benx wrote:Djiki podvio rep morao je hitno u Dubai! :rollingofl :rollingofl :rollingofl :OffTopic
išao je leć,umorio se :rofl3
benx

Post by benx » 28 Dec 2007, 12:27

Započni ti temu ti znaš samo reči nije mi neka spika ni meni nije fora što Miki priča o forumu a dopisujese se već 10 godina kakav je Pletikosa golman da ima muda nešto drugo napisat kao što ti imaš muda onda bi to bilo nešto drugo!!!!
benx

Post by benx » 28 Dec 2007, 12:30

Mogao si komentirat turnir u Cipijanima i zašto smo ja i ti uvijek puška!!!
Locked