Umag Calling 2009A

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked
benx

Re: Umag Calling 2008B

Post by benx » 24 Feb 2009, 16:15

Bravo Vanjovka popravljaš se imaš pravo da se ne miješaš e benki benki :kres :kres
benx

Re: Umag Calling 2008B

Post by benx » 24 Feb 2009, 16:18

Ja nikog ne provociran ali da sam ti rekao da su Međimurci gori od Židova i Srba popizdio biš i to je poanta mog revolta i točka ne da mi se više raspravljat
zagadur

Re: Umag Calling 2008B

Post by zagadur » 24 Feb 2009, 18:47

sad si nakon derbija i pranja mozga u splitu veliki dalmatinac a sutra da ti ponude taljansku penziju na ime nekog giovannia benvina išao biš u trst plivajući
zagadur

Re: Umag Calling 2008B

Post by zagadur » 24 Feb 2009, 18:56

http://www.tportal.hr/sport/TcomPrvaHNL ... ljima.html

već je ovo marte pastao n+u topic nogomet ali pošto benx čita samo umag forum.evo benx moj, ovo je civilizirana europa,ovo fali hrvatskom nogometu.to je to.jel i ovog ima u argentini? :klanjam :klanjam :klanjam :klanjam
benx

Re: Umag Calling 2008B

Post by benx » 24 Feb 2009, 19:11

zagadur wrote:sad si nakon derbija i pranja mozga u splitu veliki dalmatinac a sutra da ti ponude taljansku penziju na ime nekog giovannia benvina išao biš u trst plivajući
Ja koliko znam ti si porijeklom prezime Rosso prema tome bolje bi bilo da odeš ti po penzijon u Monfalcone a ne ja
benx

Re: Umag Calling 2008B

Post by benx » 24 Feb 2009, 19:12

zagadur wrote:http://www.tportal.hr/sport/TcomPrvaHNL ... ljima.html

već je ovo marte pastao n+u topic nogomet ali pošto benx čita samo umag forum.evo benx moj, ovo je civilizirana europa,ovo fali hrvatskom nogometu.to je to.jel i ovog ima u argentini? :klanjam :klanjam :klanjam :klanjam
Jako nekulturno je to katastrofa ali i vaši su bacali baklje na zapad 1200 stupnjeva je baklja upaljena to je opasnija od uriniranja po meni!!!
djiki

Re: Umag Calling 2008B

Post by djiki » 24 Feb 2009, 19:15

ususret sutrasnjem 119.prvenstvu koef:
chile 1,9
reds 3,5
benx 4,5
tuntar 8
zagadur 16
fonji 25
djiki 50
pero08 NA

super ponuda: 1 x 2 1x x2
pero08 - tuntar 15 18 / 7,5 /

chile je kupio joystick:
da 25 ne 1,05
djiki

Re: Umag Calling 2008B

Post by djiki » 24 Feb 2009, 19:17

CITAT:
Osim što su navukli bijes svih koji vole nogomet, a ne divljanje i nerede na stadionima
REZIME:
konfeti su divljanje i nered?treba ih zabraniti i na vjencanjima?
ZAKLJUCAK:
Boje bacat hvidrase sa tribine nego konfete na tribinu
User avatar
Chopa
Član Kuće slavnih
Član Kuće slavnih
Posts: 4666
Joined: 07 Apr 2006, 00:56
PSN: CChOpAA
Location: 10010

Re: Umag Calling 2008B

Post by Chopa » 24 Feb 2009, 19:18

ljudi dragi, jel vi znate uopce sto su konfeti?

i sto je a4 papir podijeljen na 4 dijela?

:klap :rofl3
Men' daj pivu,a pičkan sok sa čudo mraza i srkalcon!
djiki

Re: Umag Calling 2008B

Post by djiki » 24 Feb 2009, 19:19

Chopa wrote:ljudi dragi, jel vi znate uopce sto su konfeti?

i sto je a4 papir podijeljen na 4 dijela?

:klap :rofl3
dalmatinci znaju samo sto je laz,kradja, nerad i prevara :cool)
mogo bi se javit na mob morao sam te nekaj pitat
User avatar
Chopa
Član Kuće slavnih
Član Kuće slavnih
Posts: 4666
Joined: 07 Apr 2006, 00:56
PSN: CChOpAA
Location: 10010

Re: Umag Calling 2008B

Post by Chopa » 24 Feb 2009, 19:21

ma osta mi je u autu...zovi kroz pol chuke, palim tad na trening, ako je i dalje nesto vazno za pitat :)
Men' daj pivu,a pičkan sok sa čudo mraza i srkalcon!
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Umag Calling 2008B

Post by Kalach » 24 Feb 2009, 19:24

Chopa wrote:ma osta mi je u autu...zovi kroz pol chuke, palim tad na trening, ako je i dalje nesto vazno za pitat :)
može te samo pitat gdje nabavljaš te tablete za probavu s obzirom da su benxu gastalini preslabi.... :rofl
istra ti materina!
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Umag Calling 2008B

Post by Kalach » 24 Feb 2009, 19:41

chile, ima dovoljno nepovezanog materijala da bi mogao otvoriti novi topic... recimo, chile neshvaćeni uroual šampion... :DD
istra ti materina!
Chile

Re: Umag Calling 2008B

Post by Chile » 24 Feb 2009, 19:42

Kalach wrote:chile, ima dovoljno nepovezanog materijala da bi mogao otvoriti novi topic... recimo, chile neshvaćeni uroual šampion... :DD
:-D mislim da još nisam na takvoj razini da mi se otvara topic, ali dobra ideja :DD
zagadur

Re: Umag Calling 2008B

Post by zagadur » 24 Feb 2009, 19:52

ajde benx da ja tebi i djikiju probam malo objasnit stvari tako da ne moram sutra trošit glas i vrijeme.zgrozio si se na moju poruku a i znaš dobro koje je moje mišljenje ne vezano za derbi.miljun puta sam i to djiki jako dobro zna izjavljivao slične stvari i kad se nije igrao derbi ali onda se npr.djiki smijao na te moje izjave a ti nisi mario previše,ali sad kad si bio u splitu i kad si poslušao dvije tri grdovićeve canzone za redom odmah te opali euforija i odmah se nadješ uvrijedjen na moje poruke.odgovorno tvrdim da nije bilo derbija i da sam ti ja poslao istu poruku ti mi nebiš ni odgovorio a kamoli stavljao na forum.a sve je počelo od toga što je tebi djiki na brzinu i ne promišljeno javio kako ja mu se ne javljam na poziv zato jer je dinamo izgubio šta je najobičnija glupost i smijurija.ti si naravno odmah meni poslao poruku kako ja neću na kavu kako ja ne priznajem da je bila dobra atmosfera i možda nisi očekivao onakav odgovor nego čestitke i slično.moraš i sam priznat da si u x puta znao govorit kako je hajduk i hnl u banani i kako samo ja redikul pratim tu jadnu ligu čak ti je i chile znao to koji put zamjerit(ako je čovjek priznat će) ali sad kad je malo gusto odmah letiš u st i to je licemjerno i tu nema zbora.to što ti tvrdiš neke smješne stvari da sam ja nekog molio za udine ili da moram čuvat pes prijatelje to je samo rezultat toga što ti ne možeš smislit da ti ja odgovaram jer misliš da moram šutjeti.cijela poanta je u sljedećoj stvari a to je da ja nikad neću šutjet nikome pa tako ni tebi ili djikiju a to nije nikakva prepotencija sa moje strane nego samo takav karakter koji će se za svoje ideale i stavove borit sa bilo kim
djiki

Re: Umag Calling 2008B

Post by djiki » 24 Feb 2009, 20:07

zasto uvijek uplices djikija? :-( to je zagi vs benx...nisi odogvarao na poruke bio si kisel i lud sto je dinamo izgubio utakmicu (ako si covjek ces priznat-op.a.) i pretpostavio sam da se zato nisi javljao.....
nastavite :kokice
benx

Re: Umag Calling 2008B

Post by benx » 24 Feb 2009, 20:26

Nije mi potrebno da mi chile drži bandu ja stojim iza mojih rječi za razliku od tvojih stajališta ja sam išao prije 10 godina solidno po utakmicama dok iz Umaga skoro pa nitko nije išao osim Vanje i Kalacha, djiki je već išao u penziju, sad idem kad mogu i kad osjetim da bi mogla bit dobra atmosfera pored mojih utakmica(od 93-02 sam bio 9 puta u Zagrebu na derbyju a u Splitu samo 5 puta, u Zagrebu dok je igrala Croatia je znalo biti blizu 50 tisuća ljudi ja nisam nikad smanjivao broj nego uzdizao jer mi je bila fora to može Kaligarić potvrdit) nečeš mi ti određivat kad ču ja ič ili kad neču ja već sad znam da neču ič na derby u 5 mjesecu zbog posla a sve drugi komentari su nagadjanja.
Tebi je bitan rezultat i stanje na ljestvici meni atmosfera navijanje i igra(igra je katastrofalna u zadnje vrijeme).
Ja i Ti smo nebo i zemlja u tim ramišljanjima zato nastaje konflikt jer ti pričaš turski ili rosso talijanski očito.
Sutra me nemoj uznemiravat sa tim tvojim totalno nerazumljivim stajalištima jer imam 38,5 a imat ču i sutra pa ču bit u banani.
Last edited by benx on 24 Feb 2009, 20:27, edited 1 time in total.
zagadur

Re: Umag Calling 2008B

Post by zagadur » 24 Feb 2009, 20:27

djiki wrote:zasto uvijek uplices djikija? :-( to je zagi vs benx...nisi odogvarao na poruke bio si kisel i lud sto je dinamo izgubio utakmicu (ako si covjek ces priznat-op.a.) i pretpostavio sam da se zato nisi javljao.....
nastavite :kokice
opet si pogriješio djiki.nije da se nisam javljao na poruke zato jer sam bio kisel nego zato jer me za vrijeme utakmice non stop zvonio mobitel ne vezano za derbi.da sam ja bio kisel nebi ti se javio na tvoje pozive a javio sam se na tvoja 3-4 poziva i odmah na prvom pozivu sam ti rekao da je dobra atmosfera ali da je ovo što ne čiste papiriće smješno.ja nemam što lagat u ponedjeljak sam spavao do 11 h a da sam se probudio ranije sigurno bi ti se javio i išao na kavu bez problema,ti si moraš priznat brzopleto javio benxu kako se ja ne javljam zbog derbija što je on odmah iskoristio za napad na zlog zagija i pogledaj tko je započeo hajku na mene na forumu.koliko puta si se samo cerekao na moje izjave tipa: treba zapalit sve od maslenice na dalje a ostavi samo brač ili vi dalmatinci ste gori od....ali sada zbog jednog poziva kojeg sam prespavao odamah se kreće u antizagijevske koalicije i napade bezveze.
benx

Re: Umag Calling 2008B

Post by benx » 24 Feb 2009, 20:34

benx wrote:Nije mi potrebno da mi chile drži bandu ja stojim iza mojih rječi za razliku od tvojih stajališta ja sam išao prije 10 godina solidno po utakmicama dok iz Umaga skoro pa nitko nije išao osim Vanje i Kalacha, djiki je već išao u penziju, sad idem kad mogu i kad osjetim da bi mogla bit dobra atmosfera pored mojih utakmica(od 93-02 sam bio 9 puta u Zagrebu na derbyju a u Splitu samo 5 puta, u Zagrebu dok je igrala Croatia je znalo biti blizu 50 tisuća ljudi ja nisam nikad smanjivao broj nego uzdizao jer mi je bila fora to može Kaligarić potvrdit) nečeš mi ti određivat kad ču ja ič ili kad neču ja već sad znam da neču ič na derby u 5 mjesecu zbog posla a sve drugi komentari su nagadjanja.
Tebi je bitan rezultat i stanje na ljestvici meni atmosfera navijanje i igra(igra je katastrofalna u zadnje vrijeme).
Ja i Ti smo nebo i zemlja u tim ramišljanjima zato nastaje konflikt jer ti pričaš turski ili rosso talijanski očito.
Sutra me nemoj uznemiravat sa tim tvojim totalno nerazumljivim stajalištima jer imam 38,5 a imat ču i sutra pa ču bit u banani.
Locked