Umag Calling 2008A

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked
djiki

Post by djiki » 26 Feb 2008, 12:00

kalach sto se tice turnira organiziraj, ja nemam nista protiv, lijepo cu dati koliko treba i nacrtati se u toliko i toliko sati gdje ti kazes......
btw.jel neko da se u prostoru organizira nba liga?
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 26 Feb 2008, 12:09

a stvarno si glup... pa lijepo te pitam a ti neznas normalno odgovoriti... ok, dizem ruke od svega iako mi je stalo do toga... sad si se ti nešto našao uvrijeđen... samo si mogao to na normalniji način objasniti...
uživaj...
djiki

Post by djiki » 26 Feb 2008, 12:28

Kalach wrote:a stvarno si glup... pa lijepo te pitam a ti neznas normalno odgovoriti... ok, dizem ruke od svega iako mi je stalo do toga... sad si se ti nešto našao uvrijeđen... samo si mogao to na normalniji način objasniti...
uživaj...
sve ti je objašnjeno u pm-u,neznam što se osječaš uvrjeđenim, ideja za turnir mi je dobra ali mi se neda petljat oko toga, nek reds i benx ti pomognu ja dolazim ko paket.....neznam što te tu ima vrjeđat....
Image :-D
djiki

Post by djiki » 26 Feb 2008, 13:02

stranica obnovljena danas smo ažurni....
www.pes-umag.issland.com

Image
reds

Post by reds » 26 Feb 2008, 14:28

benx wrote:
Fantastičan Video, meni je najbolji kuršlus bio u Ljubljani, kad smo lihvari Vanja i ja kupili 500-600 kuna pive, potrošili 10000 SIT od Ivice, neznam u vrečici je bilo par pivi valjda su od zlata bile.
Uglavno kuršlus je napravio Kalach koje je gađao konje i pandure, kuršlus u Budimpešti gdje najveći neprijatelj Vanje Benx - morao ga branit od Tihog i Ravlića koji su ga naravno htjeli tuč. :suspect: :cool) Vanjin kuršlus.
Fora video.Zaboravio si napisat da nas je điki uredno tražio te pare nazad, a pare nam je Ivica dao da ih potrošimo,onako usput...a onda sa "našim novcima" išao na večeru sa gđicom. Sanjom.Ha djiki?!?!? :-(
reds

Post by reds » 26 Feb 2008, 14:31

Kalach wrote:otvorio bi podpost da malo razglabamo o supereventu koji će se održati 23. ili 24.03. u novim prostorijama.... zanima me kako vi gledate na to, ništa se ne spominje... dali vam odgovara troboj kao što sam već napomenuo + pičenje jaja kao tradicionalnu igru... koliko ekipa? dali uključiti juniore?
evo ja predlažem da se takmiči 8 ekipa umjesto uobičajenih 5... skupimo po 100 kn po paru za cugu, hranu i nagrade... zbrajaju se rezultati sve 3 discipline... po mojoj računici trebalo bi biti dovoljno igralca keva-kalach, djiki-benx, milas-zagadur, tuntar-pero, chile-brki, roni-? i još 2 para juniora.... šta kažete?
Ja sam za i jedva čekam! :-B :-D
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 26 Feb 2008, 14:35

a niste spomenuli kako ste mi krknuli lovu iz štedne knjižice koja je ostala u autu koji su razbili slovenci i maznuli radio.... mene deportili u zg bez dokumenta i love pa sam u 5 ujutro kucao kovi na prozor i probudio mu nonu za 100 kunića da se imam kako vratit doma... inače sa tom lovom je djiki čak kupio pizzu u obliku srca koju smo mi kao potpora morali nositi u buje.... buaahhh

nadam se da se sjećate.... :-D
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 26 Feb 2008, 14:37

ops, zaboravio sam da je to tabu tema :oops :kres
djiki

Post by djiki » 26 Feb 2008, 14:42

karajte me karajte.....samo sam ja potrošio kaachevu lovu, reds i benx nemaju ništa s tim (npr.ja sam silio da stanemo na benzisku u koper)
reds

Post by reds » 26 Feb 2008, 14:57

Kalach wrote:a stvarno si glup... pa lijepo te pitam a ti neznas normalno odgovoriti... ok, dizem ruke od svega iako mi je stalo do toga... sad si se ti nešto našao uvrijeđen... samo si mogao to na normalniji način objasniti...
uživaj...
on ti više nezna normalno odgovoriti, sve mu je kao fol ravno, a onda ga kenja iza leđa ili sa nekim drugim raspravlja o tome, i izrežira 4493 epizodu umaške sapunice...
djiki

Post by djiki » 26 Feb 2008, 14:59

reds wrote:
Kalach wrote:a stvarno si glup... pa lijepo te pitam a ti neznas normalno odgovoriti... ok, dizem ruke od svega iako mi je stalo do toga... sad si se ti nešto našao uvrijeđen... samo si mogao to na normalniji način objasniti...
uživaj...
on ti više nezna normalno odgovoriti, sve mu je kao fol ravno, a onda ga kenja iza leđa ili sa nekim drugim raspravlja o tome, i izrežira 4493 epizodu umaške sapunice...
koji je lebac vama dvojici? rekao sam da mi se sviđa ideja ali da mi se neda je organizirati, potrudi se malo i ti redsili benx oko toga,ja ću se rado odazvati......
sapunica nastaje i zbogmene i zbog zagija ili isto tako i zbog redsa ili benxa.... :idea
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 26 Feb 2008, 15:01

evo 'ko financira umašku gerilu na gostovanjima... naravno novac iz štedne knjižice nikad nije bio refundiran, sve mi se čini da ih je benx brzinom svjetlosti pretvorio u dojče mark, pa onda u jene i na kraju vratio u švicarske franke... tako da se mojoj ušteđevini izgubio trag i svi sretni i veseli...
sve one priče o benxu kao donatoru padaju u vodu...
zagadur

Post by zagadur » 26 Feb 2008, 16:54

mali dodatak za ljubitelje statistike:mali i jadni forest protiv glamuroznog i jezgrovitog liverpoola u zadnji 6 tekmi ima score 4-2-0! keva je zagijeva kanta za napucavanje :jupiiii
Chile

Post by Chile » 26 Feb 2008, 22:00

benx

Post by benx » 27 Feb 2008, 07:44

Kalach wrote:a niste spomenuli kako ste mi krknuli lovu iz štedne knjižice koja je ostala u autu koji su razbili slovenci i maznuli radio.... mene deportili u zg bez dokumenta i love pa sam u 5 ujutro kucao kovi na prozor i probudio mu nonu za 100 kunića da se imam kako vratit doma... inače sa tom lovom je djiki čak kupio pizzu u obliku srca koju smo mi kao potpora morali nositi u buje.... buaahhh

nadam se da se sjećate.... :-D
Kako lažeš kalač :-(
benx

Post by benx » 27 Feb 2008, 07:49

djiki wrote:
reds wrote:
Kalach wrote:a stvarno si glup... pa lijepo te pitam a ti neznas normalno odgovoriti... ok, dizem ruke od svega iako mi je stalo do toga... sad si se ti nešto našao uvrijeđen... samo si mogao to na normalniji način objasniti...
uživaj...
on ti više nezna normalno odgovoriti, sve mu je kao fol ravno, a onda ga kenja iza leđa ili sa nekim drugim raspravlja o tome, i izrežira 4493 epizodu umaške sapunice...
koji je lebac vama dvojici? rekao sam da mi se sviđa ideja ali da mi se neda je organizirati, potrudi se malo i ti redsili benx oko toga,ja ću se rado odazvati......
sapunica nastaje i zbogmene i zbog zagija ili isto tako i zbog redsa ili benxa.... :idea
Pošto si mene spomenuo ja nisam nikad te zvao i rekao da sam ja svetac isto tako sam davao dosta kostruktivnih prijedloga, npr kao žao mi je što sam glasao protiv toga da zagi uđe u ligu zbog toga mi je Zagi danas zamjerio dadadadadadadadadaadaadadadadadadadadadadadadadadadadadadaadadadada
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 27 Feb 2008, 09:26

ma šta lažem? u kojem dijelu molim te?
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 27 Feb 2008, 09:27

šta je najgore, sad ću vam zaračunt kamate pe ćeš se morat odreći terase ili parkinga jer se nakupilo...
zagadur

Post by zagadur » 27 Feb 2008, 09:40

benki,pita fleka ako biš došao sa nama na derbi jer nam treba peti čovjek za benzin?ako je odgovor potvdan,imam još jedno pitanje za tebe.možemo ići sa tvojim autom?tvoj auto,tvoj benzin,kupit ćeš nam ipar piva a mi ćemo ti stavit pjesmu "za dobra stara vremena" da se sjetiš kako je nekad bilo :rollingofl :rollingofl :rollingofl
djiki

Post by djiki » 27 Feb 2008, 09:45

Kalach wrote:šta je najgore, sad ću vam zaračunt kamate pe ćeš se morat odreći terase ili parkinga jer se nakupilo...
što ćeš benvinu uzet kad nema ništa? eventualno bebi sjedalicu za auto, kaklicu i dječiju farmu....možda ti zatreba u budučnosti....
Locked