Umag Calling 2008A

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked
zagadur

Post by zagadur » 23 Feb 2008, 23:58

ja volim benxa i šabanovića dok igra naš dinamo :-D :heart:,a keva šabanović puca po torsidi
djiki

Post by djiki » 24 Feb 2008, 13:42

stranica obnovljena sa clankom o prostoru i sa zadnjim transferima...
djiki

Post by djiki » 24 Feb 2008, 18:52

djiki wrote:chile mala replika, svaka cast deckima nesto su pomogli, ali kasno su na kosovo polje dosli.svaka cast giri na kaucu i teveju to se veoma cjeni, ali bi ipak trebalo mu malo podrezati krila previse je ufuran i gura se svugdje to treba ovako nako a 2 sata je unutra....
nadalje zagi je serator,provokator i svakav gad ali lažov nije, ja mu vjerujem da je pribac rekao sto je rekao, na kraju krajeva ima i svjedoka koje mozemo zvati, a uostalom i mali uvijek prica stvari koje zeli sugovornik cuti i veoma je prevrtljiv....tako da je kod mene po pitanju prostora u debelom zutom kartonu, ako ne i crvenom....
ja vas juniore jako volim i cjenim , ti to dobro i znas kroz povijest naseg poznavanja, ali krajnje je licemjerno ponasanje malog pribca.....
toliko o tome.....
povlacim sve sto sam rekao i brisem sve kartone......mali je dobrodosao....kao i svi ostali koji su imali "zle" jezike vezane uz prostor...
s time zavrsavam bilo kakvu raspravu o prostoru, i pisat cu iskljucivo o pes-u.....a bilo koja pitanja vezana uz prostor dajem u naprijed odgovor: meni je svjedno vi odlucite.....
zagadur

Post by zagadur » 24 Feb 2008, 20:59

djki ti ne biš bio zdrav da ne započneš novu sapunicu na forumu.ti si hulk hogan na forumu,kad bi barem u starnosti bio 50% od foruma nitko sretniji od mene
djiki

Post by djiki » 24 Feb 2008, 21:01

zagadur wrote:djki ti ne biš bio zdrav da ne započneš novu sapunicu na forumu.ti si hulk hogan na forumu,kad bi barem u starnosti bio 50% od foruma nitko sretniji od mene
yakubu me odusevio na SS-u
User avatar
poglavica
Stariji Svodnik
Stariji Svodnik
Posts: 17182
Joined: 07 Aug 2002, 13:11
Location: DisneyLand
Contact:

Post by poglavica » 24 Feb 2008, 21:27

Dok ne probam lava, za mene je janjac kralj zivotinja!
zagadur

Post by zagadur » 24 Feb 2008, 21:38

Image
pogi samo ovo vam preostaje :idea
reds

Post by reds » 25 Feb 2008, 09:47

zagadur wrote:djki ti ne biš bio zdrav da ne započneš novu sapunicu na forumu.ti si hulk hogan na forumu,kad bi barem u starnosti bio 50% od foruma nitko sretniji od mene
Slažem se u potpunosti, al bogami nisi ni ti za baciti, dapače mislim da je učenik prereastao učitelja... :-(
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 25 Feb 2008, 10:03

moram primjetiti da djikiju odgovaraju samo juniori koji ga "poštuju" na rekla kazala i na staaaru slavu... ne dao bog da se tu pojavi neki stariji lik kod kojeg djiki kotira kao glineni golub na streljani... ili švabo na mjenjačnici u ladin gayu
djiki

Post by djiki » 25 Feb 2008, 11:20

Kalach wrote:moram primjetiti da djikiju odgovaraju samo juniori koji ga "poštuju" na rekla kazala i na staaaru slavu... ne dao bog da se tu pojavi neki stariji lik kod kojeg djiki kotira kao glineni golub na streljani... ili švabo na mjenjačnici u ladin gayu
svi su dobrodošli. sve volim....
hofland je na cb strava
benx

Post by benx » 25 Feb 2008, 13:26

djiki wrote:
Kalach wrote:moram primjetiti da djikiju odgovaraju samo juniori koji ga "poštuju" na rekla kazala i na staaaru slavu... ne dao bog da se tu pojavi neki stariji lik kod kojeg djiki kotira kao glineni golub na streljani... ili švabo na mjenjačnici u ladin gayu
svi su dobrodošli. sve volim....
hofland je na cb strava
Tebe svi oduševljavaju a da sam ja promijenio igrača ko ti bio bi največi luzer,,,,,,,,,, pričate o ronaldinju non stop a još nikome nije odigrao više od 2 3 sezone baš ste smiješni ja bih vas svi stavio na swepera otraga da Vas ne vidim!!!!
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 25 Feb 2008, 13:34

l'arciere calaio' espugna l'armando picchi e fa' volare il napoli!!!
pitao me konobar u nonu 'ko rješava ceh a ja sam mu rekao da se obrati recepcioneru u ladingeju
djiki

Post by djiki » 25 Feb 2008, 15:45

benx wrote:
djiki wrote:
Kalach wrote:moram primjetiti da djikiju odgovaraju samo juniori koji ga "poštuju" na rekla kazala i na staaaru slavu... ne dao bog da se tu pojavi neki stariji lik kod kojeg djiki kotira kao glineni golub na streljani... ili švabo na mjenjačnici u ladin gayu
svi su dobrodošli. sve volim....
hofland je na cb strava
Tebe svi oduševljavaju a da sam ja promijenio igrača ko ti bio bi največi luzer,,,,,,,,,, pričate o ronaldinju non stop a još nikome nije odigrao više od 2 3 sezone baš ste smiješni ja bih vas svi stavio na swepera otraga da Vas ne vidim!!!!
nemam para za ronaldinha :-( ali je sigurno najjači igrač na 2008-ici
djiki

Post by djiki » 25 Feb 2008, 16:22

toliko o djikijevom prezimenu....posebno zanimljivi su matijević suvremenici pogledajre jedno poznato lice je u njemu :-D

http://www.pes-umag.issland.com/prezime.pdf
Last edited by djiki on 26 Feb 2008, 11:01, edited 1 time in total.
djiki

Post by djiki » 26 Feb 2008, 10:49

uzbuđenje službenog otvaranja prostorija i početak 113. prvenstva u kojem chile gazi sve po redu ispunili su jučerašnji dan....velika žalost je da nije događaju prisustvovao klaunach koji bi nas uveseljavao njegovim ludostima....

sve je spremno za rezanje trake koju drže juniori pošto niko od seniora nije želio tu zadaću :-(
Image

profesor vidović sjeće traku
Image

zdravica i predavanje zahvalnica, vina, muda i obraza, uz vidovićeve riječi:dečki gdje su novinari? toliko o klaunachevom poznavanju istoga :-(
inače posebno ga je dojmila rečenica na zahvalnici hrvatska iznad svega, hrvatska iznad svih
Image

kova uno di noi :cool)
Image

tradicionalni hrvatski pozdrav uz vidovićevo objašnjavanje kako je on jedan od 500 vlasnika kravate s grbom nk kroacije
Image

i naravno za kraj otvaranje prvog turnira u prostoru pripalo je kome drugome nego legendi ove ige, službenom testeteronu konamija g.benxu i drukeru,cinkarošu,lažovu i belogardistički orijentiranom četniku roniju
Image
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 26 Feb 2008, 10:55

otvorio bi podpost da malo razglabamo o supereventu koji će se održati 23. ili 24.03. u novim prostorijama.... zanima me kako vi gledate na to, ništa se ne spominje... dali vam odgovara troboj kao što sam već napomenuo + pičenje jaja kao tradicionalnu igru... koliko ekipa? dali uključiti juniore?
evo ja predlažem da se takmiči 8 ekipa umjesto uobičajenih 5... skupimo po 100 kn po paru za cugu, hranu i nagrade... zbrajaju se rezultati sve 3 discipline... po mojoj računici trebalo bi biti dovoljno igralca keva-kalach, djiki-benx, milas-zagadur, tuntar-pero, chile-brki, roni-? i još 2 para juniora.... šta kažete?
djiki

Post by djiki » 26 Feb 2008, 11:04

cemo zvati i novinare? :-D
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 26 Feb 2008, 11:08

daj jebote, napiši nešto pametno... poslije ćeš mi drobit kako sve radim u zadnji tren... sad kad je klub gotov imaš vremena pomoći oko ovoga.. neka bude spektakularno... od svega, zagijevih budalaština, benxovog nerviranja kad vas keva bude razvalio na tršetama ili sveopćeg oduševljenja kad mi brki ili još gore roni zabije gol...
djiki

Post by djiki » 26 Feb 2008, 11:24

benx

Post by benx » 26 Feb 2008, 11:52

Fantastičan Video, meni je najbolji kuršlus bio u Ljubljani, kad smo lihvari Vanja i ja kupili 500-600 kuna pive, potrošili 10000 SIT od Ivice, neznam u vrečici je bilo par pivi valjda su od zlata bile.
Uglavno kuršlus je napravio Kalach koje je gađao konje i pandure, kuršlus u Budimpešti gdje najveći neprijatelj Vanje Benx - morao ga branit od Tihog i Ravlića koji su ga naravno htjeli tuč. :suspect: :cool) Vanjin kuršlus.
Locked