Umag Calling 2009A

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked
zagadur

Re: Umag Calling 2009A

Post by zagadur » 02 Jun 2009, 17:14

kalach voli dalmaaciju.kalach češ mi kupit karte za zrinjevac-buzet boćanje :molitva :molitva .benx je kisel što mu zagi skače po glavi 4 godine za redom kad bi barem on meni mogao samo godinu skakat :molitva .volim andročeca i sutra idem kod njega po štucne na škontu :hatsoff :hatsoff
benx

Re: Umag Calling 2009A

Post by benx » 02 Jun 2009, 17:30

zagadur wrote:kalach voli dalmaaciju.kalach češ mi kupit karte za zrinjevac-buzet boćanje :molitva :molitva .benx je kisel što mu zagi skače po glavi 4 godine za redom kad bi barem on meni mogao samo godinu skakat :molitva .volim andročeca i sutra idem kod njega po štucne na škontu :hatsoff :hatsoff
I ja isto volim IMPovca preksutra idem po dres od Napolija od Macrona po 180$ naravno to je već bez marže tvornička cijena!!
Last edited by benx on 02 Jun 2009, 17:36, edited 1 time in total.
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Umag Calling 2009A

Post by Kalach » 02 Jun 2009, 17:32

zagadur wrote:kalach voli dalmaaciju.kalach češ mi kupit karte za zrinjevac-buzet boćanje :molitva :molitva .benx je kisel što mu zagi skače po glavi 4 godine za redom kad bi barem on meni mogao samo godinu skakat :molitva .volim andročeca i sutra idem kod njega po štucne na škontu :hatsoff :hatsoff
šta će ti štucne za pakirat žbulu ili češnjouke :rofl3
istra ti materina!
zagadur

Re: Umag Calling 2009A

Post by zagadur » 02 Jun 2009, 17:35

Kalach wrote:
zagadur wrote:kalach voli dalmaaciju.kalach češ mi kupit karte za zrinjevac-buzet boćanje :molitva :molitva .benx je kisel što mu zagi skače po glavi 4 godine za redom kad bi barem on meni mogao samo godinu skakat :molitva .volim andročeca i sutra idem kod njega po štucne na škontu :hatsoff :hatsoff
šta će ti štucne za pakirat žbulu ili češnjouke :rofl3
trebaju mi duge čarape za stavljat lovu tj manču tj.ma znaš ono "SNAĆI" ćemo se.istraturist :volim :volim :volim
benx

Re: Umag Calling 2009A

Post by benx » 02 Jun 2009, 17:39

Pazi Zagi nemoj se previše veselit u Istraturistu su počeli ugovori po 7 dana kad krene lavina neče ti ni uskok ni Postaja Umag niti te tvoja babarije pomoć onda če se za koju godinu klanjat fernandezu, Abaziju, Radučoju, Yanakisu, Hristovu, Gečevskom itd. a za sve je to kriv Dinko Benolić i slogan Volimo Hrvatsku!!???!??!?!
zagadur

Re: Umag Calling 2009A

Post by zagadur » 02 Jun 2009, 17:41

ništa se ti ne brini moj elvise.ima zagi aseva u rukavu ko ti nekad šilnga u džepu
benx

Re: Umag Calling 2009A

Post by benx » 02 Jun 2009, 17:44

zagadur wrote:ništa se ti ne brini moj elvise.ima zagi aseva u rukavu ko ti nekad šilnga u džepu
Bitno da je tvoja tj, vaša guzica sita ma onako kako se kaže takvi smo mi Hrvati nismo mi Šiptari, da meni Djiki da pare pa da kupim jednu zgradu u Tgovačkoj ulici!!!
zagadur

Re: Umag Calling 2009A

Post by zagadur » 02 Jun 2009, 17:50

evo kaže vili sindaco da će biti stanovi za mlade po 1040 eura kvadrat ali samo za benxa će biti po 740 a pošto mu je djiki kum ,ićo će jo iposlovat najbolje kvake i dvozonsku klimu :rofl3
benx

Re: Umag Calling 2009A

Post by benx » 02 Jun 2009, 18:03

Baš me zanima ti stanovi po 1040 kad završi recesija na šta če ličit ja mislim na Dolince :rollingofl :rollingofl :rollingofl :rollingofl
zagadur

Re: Umag Calling 2009A

Post by zagadur » 02 Jun 2009, 18:08

benx ti si mustra. nisam vam rekao da je moj prvi susjed florijano sa inine benziske postao gradski viječnik a pošto je vili postao gradonačelnik automatizmom umjesto njega u gradsko vijeće ulazi ni manje ni više nego moj i benxov prijatelj slavujević zvan đoinčević.jebote koliko sad imam veza u gradskim strukturama,sad očekujem da me ićo zove na marendu u melona :klap :klap
benx

Re: Umag Calling 2009A

Post by benx » 02 Jun 2009, 18:15

zagadur wrote:benx ti si mustra. nisam vam rekao da je moj prvi susjed florijano sa inine benziske postao gradski viječnik a pošto je vili postao gradonačelnik automatizmom umjesto njega u gradsko vijeće ulazi ni manje ni više nego moj i benxov prijatelj slavujević zvan đoinčević.jebote koliko sad imam veza u gradskim strukturama,sad očekujem da me ićo zove na marendu u melona :klap :klap
Ja nemam nikakvu vezu sa svim tim ljudima ako ti i djiki imate hvala bogu neko mora imat, prije je bio Kraljević sad je Vili
zagadur

Re: Umag Calling 2009A

Post by zagadur » 02 Jun 2009, 18:18

benx wrote:
zagadur wrote:benx ti si mustra. nisam vam rekao da je moj prvi susjed florijano sa inine benziske postao gradski viječnik a pošto je vili postao gradonačelnik automatizmom umjesto njega u gradsko vijeće ulazi ni manje ni više nego moj i benxov prijatelj slavujević zvan đoinčević.jebote koliko sad imam veza u gradskim strukturama,sad očekujem da me ićo zove na marendu u melona :klap :klap
Ja nemam nikakvu vezu sa svim tim ljudima ako ti i djiki imate hvala bogu neko mora imat, prije je bio Kraljević sad je Vili
znaš koliko je sati kad sam jučer ujutro zbog novog gradonačelnika počastio djikija sa jack-colom a ne sa kavom.e zagi zagi svud te ima :violina :violina :violina
benx

Re: Umag Calling 2009A

Post by benx » 02 Jun 2009, 18:27

zagadur wrote:
benx wrote:
zagadur wrote:benx ti si mustra. nisam vam rekao da je moj prvi susjed florijano sa inine benziske postao gradski viječnik a pošto je vili postao gradonačelnik automatizmom umjesto njega u gradsko vijeće ulazi ni manje ni više nego moj i benxov prijatelj slavujević zvan đoinčević.jebote koliko sad imam veza u gradskim strukturama,sad očekujem da me ićo zove na marendu u melona :klap :klap
Ja nemam nikakvu vezu sa svim tim ljudima ako ti i djiki imate hvala bogu neko mora imat, prije je bio Kraljević sad je Vili
znaš koliko je sati kad sam jučer ujutro zbog novog gradonačelnika počastio djikija sa jack-colom a ne sa kavom.e zagi zagi svud te ima :violina :violina :violina
Pa pogodio si djiki to voli, djiki me zna ja nisam ulizica niti ču se ulizivat ni tebi ni Viliju ni njemu ni kalachu ni Vanji i tako dalje a tebi samo kapu skidam jer imaš stila i imaš soli u glavi samo tako Zagi naprijed čestitam ti na kupu!! :hatsoff :hatsoff :hatsoff :hatsoff
zagadur

Re: Umag Calling 2009A

Post by zagadur » 02 Jun 2009, 18:30

facebook:
dražen zagorec i slaviša šmalc su sada prijatelji.slaviša šmalc,novi gradski vijećnik sa liste sdp-a.bravo zagi :hatsoff :hatsoff
benx

Re: Umag Calling 2009A

Post by benx » 02 Jun 2009, 18:34

zagadur wrote:facebook:
dražen zagorec i slaviša šmalc su sada prijatelji.slaviša šmalc,novi gradski vijećnik sa liste sdp-a.bravo zagi :hatsoff :hatsoff
Imao je pravo kad te djiki uzeo u ligu sad češ mu dobro doć a ja ču biti jako ljubomor eto takvi smo ti mi Hrvati!!!
Chile

Re: Umag Calling 2009A

Post by Chile » 02 Jun 2009, 18:45

http://urednik.slobodnadalmacija.hr/Nog ... fault.aspx :shocked

kakva igračina! gušt ga je bilo gledati :hatsoff
djiki

Re: Umag Calling 2009A

Post by djiki » 02 Jun 2009, 18:49

ajme umirem ovom dijalogu, nebrini benx znas da bi djiki tebi dao bulje ako treba :volim
benx

Re: Umag Calling 2009A

Post by benx » 02 Jun 2009, 18:54

djiki wrote:ajme umirem ovom dijalogu, nebrini benx znas da bi djiki tebi dao bulje ako treba :volim
Pa to mi je najbitnije da se ne moram sekirat :joint :joint :joint :joint
benx

Re: Umag Calling 2009A

Post by benx » 02 Jun 2009, 19:09

zagadur wrote:benx ti si mustra. nisam vam rekao da je moj prvi susjed florijano sa inine benziske postao gradski viječnik a pošto je vili postao gradonačelnik automatizmom umjesto njega u gradsko vijeće ulazi ni manje ni više nego moj i benxov prijatelj slavujević zvan đoinčević.jebote koliko sad imam veza u gradskim strukturama,sad očekujem da me ićo zove na marendu u melona :klap :klap
Taj Slavujević iz Vilijeve stranke je pitao sve dečke da li če uč u tu stranku osim mene i plus kad mi je žena dobila pedalu iz mlinotesta nije bio ustanju dvije riječi porazgovarat samnom a idemo od 1 razreda osnovne škole skupa, nem,a veze što je on pravoslavac totalno me razočarao i povrijedio nema veze zato je sad u pobijedničkoj stranci svaka čast :hatsoff
zagadur

Re: Umag Calling 2009A

Post by zagadur » 02 Jun 2009, 19:19

ali da vidiš koju radnu kolegicu ima,djiki je skoro neko jutro doživio vrhunac na kavi.nisam ga tako uzbudjenog vidio od onog dana kad si mu rekao da kupuješ stan u sveto petru
Locked