Umag Calling 2008A

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 19 Feb 2008, 10:10

ostavite ovako, super je i ova varijanta sa trobojnicom... ima djiki da me dobro ugostiš nakon onakvog bahaćenja na hvidraforumu... da nebi odradio par klizećih na gricku, kuzdabićepizdarija
zagadur

Post by zagadur » 19 Feb 2008, 13:08

User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 19 Feb 2008, 13:41

jel to tuntar u kanotjeri lijevo od mikrofonđije?
http://www.index.hr/images2/torcidabuducnost1vVG.jpg
reds

Post by reds » 19 Feb 2008, 14:47

Idemo zagi u napravit reda u vukowar!!!!Image
reds

Post by reds » 19 Feb 2008, 14:48

napokon moj avatar...hvala djiki, hvala pogy...
djiki

Post by djiki » 19 Feb 2008, 14:50

zagi daj link kovine slike u titogradu....kova superstar :-D
djiki

Post by djiki » 19 Feb 2008, 14:58

mali vremenoplov, najjaca postava ikad u bomboneri sa uljezom djikijem...
Image
djiki

Post by djiki » 19 Feb 2008, 15:17

reds wrote:
Idemo zagi u napravit reda u vukowar!!!!Image
mislim da nebi bilo dobro odvest zagija u vukovar, navrla bi sjecanja kad je ko 11-godisnjak medju zadnjima napustio vukovar sa 3 ranjenika na ledjima usput unisteci 2 tenka, tako da bolje da ne..........
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 19 Feb 2008, 15:54

ja ipak mislim da bi zagi rađe do borovog naselja po nove mokasinke... jebeš vukovar ionako smo tamo već bili '91...
Chile

Post by Chile » 19 Feb 2008, 17:06

derbi je prije tog prosvjeda,pa možemo samo produžiti za vukovar
djiki

Post by djiki » 19 Feb 2008, 20:13

moje pitaje zaozbiljno je sto ce se postic tim prosvjedom? 2 dana u novinama i poslije toga sto? sve po starom.....
zagadur

Post by zagadur » 19 Feb 2008, 23:38

Chile wrote:derbi je prije tog prosvjeda,pa možemo samo produžiti za vukovar
krivo chile,prosvjed je prvu nedjelju u ožujku a to je 2.ožujak.
zagadur

Post by zagadur » 19 Feb 2008, 23:41

djiki wrote:mali vremenoplov, najjaca postava ikad u bomboneri sa uljezom djikijem...
Image
nemoj mi brata fleku stavljat u istu rečenicu sa mister ajmo svi na ogradu.fleka je za njega plazma televizor
djiki

Post by djiki » 20 Feb 2008, 09:25

molio bih cjenjenog redsa da kad vec napada zagadura radi novinara da mene ne stavlja u kontekst s tim dogadjajem jer ja nemam ama bas nista s tim......
moj stav je da bi bilo mudro ih zvat da slikaju matu , da dobimo jos koji milion poena kod njega i da mu mozemo plesati zikino kolo po glavi....sto se tice negativne strane toga mislim da ce i da ne bude u novinama policja to provaliti u 15 dana, a jednog dana kad bude udruga ce biti stalno na vratu nam zbog kojekakvih pizdarija da tako novinari da ili ne isto nam se pise...uzdajem se u moje vezice kod kerova da cu uspjeti to drzati pod kontrolom...a u biti ni neznam dali smo mi toliko opaki huligani da bi se trebali toga bojati :roll .inace praksa je da panduri 2 puta mjesečno dolaze dole u prostorije.....
sto se tice aspekta promocije prostora to me boli kurac dali cemo imati reklamu ili ne, stvarno mi je svejedno, jedino kazem zbog mateta bi to bio potez...a sad vi vidite.....
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 20 Feb 2008, 12:05

evo rezimea mog cjenjenog stava glede cjelokupne situacije... prostoriju smo dobili i sredili iznad očekivanja koliko vidim, što je za razliku ostalih prostorija tipa zlotvora, marka, izviđača itd. znanstvena fantastika... kao takva već dovoljno služi na ponos vidovichu i tu smo dobili mali milijon bodova... daljnja reklama nije potrebna a to ne kažem samo kako bi prkosio zagiju... kome treba to, pa sve one podružnice koje se reklamiraju po novinama su više nego smješne... da je tu ekipa koja ide na 2-3 gostovanja repke (izvan hrv da ne bude zabune kod nekih) i da se radi o ekipi koja stigne napuniti kombi onda neka se piše... iako nisam ni za tu varijantu... šta ima smisla reklamirati klub navijača od kojih je trojica umirovljeno, trojica kvazi navijača (bez uvrede) i trojica koji idu na tekme... vidim da vas je ulovila kalchovska euforija i elan ali tako, barem djikanad kaže, neće ispast ništa dobro... ako se već treba pozvati vidovicha kako bi se u budućnosti busao u prsa i dignuo svoj hercegovački ego, onda ga treba dovesti na feštu odnosno turnir i na stol pobacati malo pršuta, sira, maslina, kapara i malvazije pa da vidi kako nam je ok, kako se zabavljamo... to će mu biti veća sadisfakcija od kojekakvih gavranovih članaka... tu svakako treba zagiju napucati dozu apaurina da savlada emocije jerbo ću biti u istoj prostoriji sa njim...
a da se vratimo na početak priče... nakon početnog pljuvanja po mojim idejama o prostoriji kao okupljalištu navijača koju je među rijetkima podržavao zagadur, sad je to spiritus movens svih vaših daljnjih akcija... za razliku od početka kad je to trebalo biti samo paravan za igraonicu... morate biti svjesni toga da će tamo moći doći svaka osoba koja se osjeća kao navijač a takvih je podosta i tu neće biti nikakve selekcije...
i stav za kraj je NE MODERNOM NOGOMETU i reklamiranju navijača...
djiki

Post by djiki » 20 Feb 2008, 12:24

ja i dalje stojim do toga da bi puko ko šiba da mu je ime u novinama i da bi to bio bonus za neprospavane noči koje ćemo mu pružit....
reklamiranje ko reklamiranje preko novina me ne zanima i u krajnjem slučaju i meni je to smješno i karakteristično za alealeštinu.....
ajmo reč da će bit klub navijača , jel netko od vas glavonja raspravio koji su ciljevi i zadaci tog kluba navijača? ne želim se pošto sam umirovljen i bez živaca za vuč ljude za rukav radi toga što pojedinci bi se jebali sa sidnom kurvom rađe nego dali 20 čuna, ne namjeravam preuzet na sebe niti 1%?tko će preuzeti taj ozbiljni posao na sebe (i klaunach ne javljaj se na takva mjesta jer ti si u zg i ne možeš jedan kurac regulirati ovdje). ja gledam taj klub 1.kroz prizmu playstationa a 2. ko mogučnost kad se jednog dana osnovaju klubovi preko hns-a (iako je i to klub alealeštione i prodanih navijača) da se dobi pokoja karta za velika natjecanja iako će i tada bit priče imaju karte zašto je nedaš meni koji ste vi cigani i blabla tako da zbog nenormalnih debila kod nas neznam na kraju ni dai je to vrjedno toga.....
priče da ćemo si navuč pandure na vrat je za malu djecu, oni sve znaju i od prije ko je što je i ovisi o njima koliko će nas jebati...nikakva reklama ne utjeće na to...
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 20 Feb 2008, 12:34

djiki šta sad ti mene pljuješ kad me u 8 ujutro zoveš radi novinara i tražiš moj stav!? ja sam rekao šta mislim a šta ćete vi napraviti to je druga stvar... i dalje vjerujem kako je moj glas uvažen u umaškom miljeu...
a odgovornost bi ja prepustio chiletu jer je mlad, nadobudan, ok lik i ide na tekme.... što sam ti već napomenuo... od starijih si nitko neće uzeti taj zadatak jer im se neda ali mu svejedno mogu pomoći u mnogočemu...
djiki

Post by djiki » 20 Feb 2008, 12:46

Kalach wrote:djiki šta sad ti mene pljuješ kad me u 8 ujutro zoveš radi novinara i tražiš moj stav!? ja sam rekao šta mislim a šta ćete vi napraviti to je druga stvar... i dalje vjerujem kako je moj glas uvažen u umaškom miljeu...
a odgovornost bi ja prepustio chiletu jer je mlad, nadobudan, ok lik i ide na tekme.... što sam ti već napomenuo... od starijih si nitko neće uzeti taj zadatak jer im se neda ali mu svejedno mogu pomoći u mnogočemu...
što te pljujem :-( ? tvoj stav uvažavam ali mislim da zbog tvoje geografske pozicije osm kakvog savjeta drugo ne možeš učiniti.....
zagadur

Post by zagadur » 20 Feb 2008, 14:36

ja u principu nisam da se zove gavran,ali kako kaže djiki to bi nam kod vidovića dalo kredita.što se tiće kluba navijača ja mislim da to neće nikad zaživit u onom smislu koji mi želimo.a evo i zašto. mi smo hrvati takav narod da se ne možemo složit oko ničega a u umagu je još i gora situacija.nismo ni počeli radit u prostoriji a već je ekipa počela sa komentarima:ko je onaj tuntar,opet mislav kenja,zagi je u kurcu,to je paravan za igrice itd.kad smo počeli radit sve ok,čim se počeo spominjat novac tihi veliki navijač diže sidro i odlazi u bomboneru kenjat kako on neće plačat naše hobije.kad su radovi došli na 90 % dolaze klinci u fred perry jaknama i lacoste tenama i kao oni će pomoć :-( .na prvi spomen love opet bežanija uz glupe izjave mi smo no profit ultras.ja sebe ne smatram nekim navijačem(to će i kalach potvrdit) ali kad se sve ovo uzme u obzir nema smisla forsirat nikakav klub navijača.jučer se mali badi buni oko zvanja novinara i podupire vanjinu tezu o murjacima jer se fura na neki a.c.a.b. koji mu je netko utulio u glavu i koji je sada u modi a da mu dodje obični pandur spustio bi glavu i šutio kako i rade večina koji furaju anti-police stil.
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 20 Feb 2008, 15:01

ma dobro zagi, zanemari badija i ostalu mulariju... to su studenti i jebiga njima je to puno love... dolazit će na turnire po principu učešća pa će se skupit nešto love... za tihija ste i ranije znali kakav je kao i za šimeta pa mislim da nema smisla to komentirat... jbg, danas je fora glumiti navijača i to je đir kao što su se nekad nosile espadrile... baš iz tog razloga postoje ljudi koji će se brinuti o ključevima, izgledu prostorije i imati glavnu riječ kod odlučivanja itd... druga strana priče je da ljudi koji nisu imali za prilog mogli su par sati odvojit za pituranje ili neke druge radove... meni je recimo hijerarhija bitna ali naravno da neće dundo tamo voditi glavnu riječ, kao ni tuntar koji je opet uložio puno truda i volje u prostor... tu ne mislim ništa loše ali nekima kao čiletu taj klub znači puno više od tuntara u pogledu navijača...
što se murije tiče, oni će doći neovisno o novinama ali i dalje sam protiv publiciteta...
Locked