Umag Calling 2008A

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked
djiki

Post by djiki » 16 Feb 2008, 12:57

evo gledam sratsitiku nasa govna je prismrdilo viseo od 10000 govnofetišista :cool)
djiki

Post by djiki » 16 Feb 2008, 18:38

Image

evo slika doduse nedovrsenog muralesa koji je izazvao oprecne reakcije....
Last edited by djiki on 18 Feb 2008, 11:25, edited 1 time in total.
zagadur

Post by zagadur » 16 Feb 2008, 23:31

moram priznat da keva ima pravo da šal ima neprirodan položaj.sliku treba ocjenit kad bude gotova.sad možemo samo blebetat u prazno
djiki

Post by djiki » 17 Feb 2008, 20:46

btw djiki danas radio prekovremene.djiki zavrsio murales....djiki ocekuje plaketu :cool)
zagadur

Post by zagadur » 17 Feb 2008, 21:27

evo danas kosovo postalo republika,nadam se da će što prije oformit nogometni savez i da će im repka biti u sljedećim kvalifikacijama za euro.još da budu u grupi sa hrvatskom bilo bi ludilo.kalach organizator puta za prištinu evo već sam se naježio
Chile

Post by Chile » 18 Feb 2008, 00:15

danas svi u pekare! sve besplatno! uzet ću kruha za cijeli tjedan
živjelo kosovo :drinkbeer
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 18 Feb 2008, 10:38

a gdje je slika tog muralesa koju bi trebalo ocjeniti...
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 18 Feb 2008, 12:43

ovako... fora je što siluete nisu ispunjene nego ovako kako jesu... po meni je to trebalo napraviti vece, odnosno u prirodnoj veličini što se očito kelgi đikanadu nije dopalo i nije mi fora što je baš na sredini, bolje bi bilo od poda... očito je da moje prijedloge ne uvažava djikoš iako me 1000 puta nazove radi toga... u globalu 8/10 tako da je ok jer ste popravili šalove... nemojte pretjerivati sa motivima, ne treba još 100 slika postaviti, rađe malo po malo, odnosno kad ja dođem doma :-D
imamo i ono cratia patria nostra što bio se dalo iskoristiti...
djiki

Post by djiki » 18 Feb 2008, 12:56

da je isla prirodna velicina zastava bi zavrsila na stropu kalach a ti nikako da to svatis izgleda....ide jos trobojnica crv-bjel-plavi (takav je bio androcec kad je dobio zabranu prvo uzbudjen i crven kad je palio baklju, poslije blijed kad je vidio pandura i plav kad je dobio po labrnji u đoričevoj :idea ) kao trake na 40% zidova debljine 6 cm svaka i to je to.....
djiki

Post by djiki » 18 Feb 2008, 12:58

evo slike najveceg umaskog junaka, malog velikog covjeka, dobre duse nase lige, koji i u najgorim uvjetimma (izrigan,ispišan) uvijek je vjeran svojim svjetonazorima...molio bih kolegu zagadura da nas pocasti jednom mini biografijom covjeka po kojem su dobili ime nasi bozini i uskrsni turniri.....

Image
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 18 Feb 2008, 13:25

jesi djiki uporan, kažem ako nije prirodna veličina onda onoliko koliko ide,... ovako zauzimaju pola zida... znam da ćeš sada tamo natrpati neke stolove iliti nešto drugo pa ćem biti ok... moj je prijedlog bio samo da se napravi što veće jer je dobra slika a ovako će zid i dalje izgledati isprazan pe ćete trpati neke budalaštine...
djiki

Post by djiki » 18 Feb 2008, 13:32

ispod kabel od struje ide nekih 20 cenata ispod kraja slike....
cuj rjesenje je kakvo je, moglo se napravit uvrh glave 40 cenata vise (iako bi onda kablovi isli preko koji su u cjevima sto nam ih danas radi omer)......
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 18 Feb 2008, 16:25

kreću ozbiljne pripreme organizacije jubilarnog prvog turnira u troboju: play u parovima, mora đaponeza i briškula i trešete... mislio sam da se poradi smanjivanja troškova odredi učešće od 50 ćuna po paru... nagrada gajba pive, za viceprvaka 3 litre vina a treći dobija ostatak jaja od prigodne igre izvan konkurencije, odnosno pičenja jaja.... za one manje upućene radi se o tradicionalnoj istarskoj igri u vrijeme vazma iliti uskrsa...
već vidim salve negodovanja pa bi mogli za takve oponente, kao što su redovito zagadur i ostali dušebrižnici, oranizirati prigodan turnir u rubamazzetto, monigelli i nastavi pjesmu poznatih istarskih muzikanata kao što su noela lampeon, sergio pavat itd...
da čujem šta mislite o tome... ja sam za jednu veliku proslavu i rezanje vrpce u prostoru... ne trebam ni spominjati 'ko će biti taj sa škarama :-D
djiki

Post by djiki » 18 Feb 2008, 16:46

vrpcu ce rezati najzasluzniji za prostor tako da izmedju 3 kandidata zagadura, benxa i malog kove glasam za trećega
zagadur

Post by zagadur » 18 Feb 2008, 17:10

i ja sam da mali kova reže vrpcu ali to mora biti odradjeno dok je u trijezno-lucidnom stanju.nedaj bože mu dat škare u ruke sa 2.8 promila :cool)
djiki

Post by djiki » 18 Feb 2008, 17:23

inace danas rjesena elektrika jos sitno pituravanje i tepison i mozemo zapoceti festati...
djiki

Post by djiki » 18 Feb 2008, 20:28

Image

evo gotova zida...dio ekipe je da se popuni skroz, dio je nezadovoljan izgledom nogu....
zagadur

Post by zagadur » 18 Feb 2008, 23:54

http://www.youtube.com/watch?v=2kaJnJpMKLQ
evo opet kove na jubito ali ima i još poznatih faca
djiki

Post by djiki » 19 Feb 2008, 09:26

aj stavi link zamorce di je kova na discovery chanelu i tocnu minutu kad ga odvozi hitna......
KOVA UNO DI NOI :cool)
zagadur

Post by zagadur » 19 Feb 2008, 10:06

http://www.youtube.com/watch?v=WW31WkVfBnQ
evo kove na discoveryu.od 1.56 do 2 minute
Locked