Umag Calling 2009A

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked
djiki

Re: Umag Calling 2009A

Post by djiki » 29 May 2009, 19:35

Kalach wrote:djiki jel si i ti kisel? niti mi se prepire o tekmi niti diskutira o brojnosti i sl...
toliko od mene uz napomenu da sam mislio da ste ti i benx odrasli, chileta shvaćam jer smo svi bili takvi pa ga malo prcam...
nemoraš mi odgovarati...

što se tiče umaga, šta da ti kažem... šta uopće želiš da ti kažem... jbg ja samo nevjerovatni optimist i euforičan do boli kao što znaš pa ove loše stvari pokušavam staviti na stranu... ali smješne su aluzije na kirbija... raspitaj se po gradu, u klubu, kod igrača pa vidi 'ko se trga i 'ko svoje slobodno vrijeme troši za dobrobit kluba... mislim na njih 12-13 koliko ih ima u upravi... znam točno šta se desilo a to možeš provjeriti i kod mog kuma kome su ostali dužni više od 5 milja eura a ni sam nezna kako će ih vratiti... :-(
1.ti si poceo prcat i keva veleposjednik sa brojnoscima i samo sam argumentirao cinjenice, nit sam spomenuo sudce,nit mamice nit kurac palac
2.perodaktilska krila su razlog mom odgovaranju, a jucer niko od vas na 2:0 se nije javljao na telefon
3.ti stvarno nisi normalan isusa mi :roll ?jesu ti hasis kolacici popapali mozak? di pise aluzija na kirbija?spominje se konkretno lopov kraljevic koji ce sve lijepo svaliti na udovicica a ne vjerujem d lik ima muda sto to napraviti bez naredjenja od gore....u globalu zrtveno janje, a umag dobiva minus bodove radi 5100 eura!!!! i ispada iz lige
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Umag Calling 2009A

Post by Kalach » 29 May 2009, 20:25

djiki wrote:
Kalach wrote:djiki jel si i ti kisel? niti mi se prepire o tekmi niti diskutira o brojnosti i sl...
toliko od mene uz napomenu da sam mislio da ste ti i benx odrasli, chileta shvaćam jer smo svi bili takvi pa ga malo prcam...
nemoraš mi odgovarati...

što se tiče umaga, šta da ti kažem... šta uopće želiš da ti kažem... jbg ja samo nevjerovatni optimist i euforičan do boli kao što znaš pa ove loše stvari pokušavam staviti na stranu... ali smješne su aluzije na kirbija... raspitaj se po gradu, u klubu, kod igrača pa vidi 'ko se trga i 'ko svoje slobodno vrijeme troši za dobrobit kluba... mislim na njih 12-13 koliko ih ima u upravi... znam točno šta se desilo a to možeš provjeriti i kod mog kuma kome su ostali dužni više od 5 milja eura a ni sam nezna kako će ih vratiti... :-(
1.ti si poceo prcat i keva veleposjednik sa brojnoscima i samo sam argumentirao cinjenice, nit sam spomenuo sudce,nit mamice nit kurac palac
2.perodaktilska krila su razlog mom odgovaranju, a jucer niko od vas na 2:0 se nije javljao na telefon
3.ti stvarno nisi normalan isusa mi :roll ?jesu ti hasis kolacici popapali mozak? di pise aluzija na kirbija?spominje se konkretno lopov kraljevic koji ce sve lijepo svaliti na udovicica a ne vjerujem d lik ima muda sto to napraviti bez naredjenja od gore....u globalu zrtveno janje, a umag dobiva minus bodove radi 5100 eura!!!! i ispada iz lige

gdje sam ja počeo prcat molim te... jbtled kad zamre topik o hnlj uvijek nešto pastiraš ili gurneš kakvu provokaciju kako bi oživio jer te gadosti, prepucavanja i pizdarije drže na životu... djiki počinješ izvlačiti priče iz '93 jer nemožeš slušat zagija...

koja perodaktilska krila... s obzirom da si bio na tekmama znaš da kad se ekipa dere ne čuje mobitel a kasnije mi se nije dalo zvati jer sam znao da si kisel zbog poraza... pogledao bi poruku i odgovorio jer je nemoguće razgovarati... čestitao sam na svemu porukom i gotovo... niti se kurčim, niti veličam nešto, niti likujem... guštam na svoj način...
aluzija na kirbija se odnosilia na tvoje pitanje o umagu i na zagijev post u kojem se spominje kirbija u barkunu...
neznam šta tebi i benxu treba to frustriranje po forumu... sad ćeš izvući priču o ajaxu i jadran vs posilipo i vraćamo se uvijek na isto... ponašate se kao djeca, prepucavate se o navijačima a na utakmice idete jednom godišnje a ti niti toliko... sjeti se koliko vas puta nagovaram da dođete u zg par dana, zajebancija, izlazak, tekma a ti samo daš telefon benxu na uho i smiješ se tiho... ali opet te čujem... ako benx nije do tebe pošalješ mu poruku i opet smijeh... sretan sam što imam andorčeca i još par prijatelja kojima je gušt doći do mene i zajebavat se... jbg, drži me još taj dinamo ali više o toga mi je zajebancija i druženje sa ekipom...
a chileta prcam jer je isti kao i ja, uvijek neobjektivan u vezi dinama odnosno hajduka pa i slijep masu puta...
istra ti materina!
benx

Re: Umag Calling 2009A

Post by benx » 29 May 2009, 20:45

Ja Kalach ne dolazim u Zagreb jer mi nisi prijatelj i jer ne želim se družit nego iz nekih drugih razloga a i tvoj kum Vanja se isto jako promjenio zadnjih 2 godina ja ga isto dobro poznajem očito bolje nego ti, ako misliš da Vanja ostao isti grdno se varaš Vanja se dosta promijenio ali zbog nekih drugih privatnih razloga ali to nije za forum ali ništa loše!!!
zagadur

Re: Umag Calling 2009A

Post by zagadur » 29 May 2009, 23:52

ja samo ne kužim zašto se u ove rasprave o dinamu i hajduku uvijek na kraju mora uplitatit i privatan život?djiki,moram priznat da sam se jako iznenadio što si odjednom počeo i ti rigat vatru kao i mi.čak sam ti u par navrata čestitao na tvojoj ravnodušnosti naspram hajduka i dinama ali očito da si i ti pao pod presing medija i ostalog folklora ili te je kalach stvarno uspio isprovocirat,ali opet bolje je i isprovociran rigat vatru nego se pravit da te nešto ne zanima a doma rezat žile,gutat gastale i na prvu malo gušću situaciju u prvenstvu nakon dugo godina sjest u autobus sa totalno nepoznati ljudima samo da bi ispoljio svoje frustracije.a onda nama vješto zamotat te iste frustracije u celofan ravnodušnosti i to sve okičeno sa omiljenom rečenicom(floskulom):ja ne pratim hnl već godinama,jebeš takvu ligu..
djiki

Re: Umag Calling 2009A

Post by djiki » 30 May 2009, 06:00

ma nervira me kad se izvlace neki podaci jednom valja jednom ne...ja sam naveo objektivne cimbenike....jesam kisel ali samo iz razloga sto je bio ludi preokret i na kraju po zidovskoj imao pa nemao....
a sto se tice rukometa tu sam jako nadrkan ne radi kluba nego sto isti ljudi konstantno koliko god se obogatili prije kradu i sicu.....i vise mi je pun kurac kad ce neko zavrsiti u zatvoru vise
zagadur

Re: Umag Calling 2009A

Post by zagadur » 30 May 2009, 07:36

što se tiče r.k. umag stvari su kristalno jasne tj. ne mora se biti neki intelektualac da bi se skužilo u čemu je riječ.točno je da su ih izbacili iz lige radi 5 tisuća eura ali pitanje je zašto nisu imali tih 5 tisuća eura nego su išli falsificirat uplatnicu.r.k. umag ne da nema tih 5 tisuća eura nego je u totalnoj financijskoj banani.duguju igračima sad već 4 plaće a to je samo polovica dugovanja,ima još tu vjerovnika koji potražuju novac.eh sad se postavlja pitanje kako je došlo do tog financijskog minusa ako grad umag i sponzori daju dosatatan novac za mirno poslovanje? i u ovom slučaju situacija je jasna,para nema jer ih je netko popapao a tko ih je popapao to će utvrdit nadležne institucije.vodstvo r.k. umaga je doslovno uletitila u kašetu brokava jer su napravili sranje a osatli su bez potekcije politike.kraljević je tu nedvojbeno glavna figura.kad je bio gradonačelnik uspio je "nabaviti" glavnog sponzora skiper hotele,i skiper je davao lovu dok su imali kraljevića na mjestu gradonačelnika a kad je kraljević smijenjen( od svoje stranke jer mu se dokazalo muljaža sa lidlom i suljom) pipa iz skipera se zatvara krajem prošle godine.eh sad da vam stvari budu jasnije,znači vodstvo kluba na početku sezone dobija od grada i skipera(pola dogovorenog sponzorstva) lovu za funkcioniranje kluba.dio novca nestaje(kako,to će već netko drugi istražit),a taj minus netko misli pokrit sa dolaskom druge rate skiperovog sponzorstva i sa viještim napumpavanjem troškova ali krajem godine kraljević biva smijenjen a skiper diže sidro jer više nemaju interesa financirat kraljevićevu mašineriju.sad se pitate kako to da skiper nije isplatio drugi dio love?jednostavno,sponzorski ugovor nikad nije postojao nego se išlo na riječ i na dodjem ti.uglavnom,gradu a posebno klubu nanesena je velika sramota i netko će za to morat odgovarat i pred narodom i pred državnim institucijama.ako u nedjelju bude izabran novi grdonačelnik tek onda može vodstvo kluba počet kukat i strahovat jer je vili strašno odlučan da se neke stvari rasčiste a bogami čovjek u ruci ima i listu za odstrjel tj. listu onih koji će nakon njegovog izbora pokupit prnje iz gradskih firmi i gradskih institucija.
zagadur

Re: Umag Calling 2009A

Post by zagadur » 30 May 2009, 09:38

evo vam još jedne štorije koja oslikava stanje u klubu.dan prije utakmice sa osijekom koja je o mnogočemu odlučivala igrači dolaze na trening i kažu treneru da ne žele trenirat i da ne žele sutra dan igrat dok im se ne isplati barem jedna plaća.trener zove dopredjsjednika kluba antona pertota da mu kaže stav igrača a pertot mu se ne javlja,zove kraljevića ni on se ne javlja, nakon par sati javi se kraljević treneru i pita da šta ga je trebao.ovaj mu objasni stav igrača i a kraljević mu kaže da nije u hrvatskoj i da pričekaju do ponedjeljka dok se vrati na šta ga trener pita dali može zvat pertota da on uplati plaću.na to mu kraljević odgovara:JA I PERTOT SMO NA TENERIFAMA I DOLAZIMO TEK U PONEDJELJAK!!!!! trener prenosi info igračima koji odlučuju stavit lovu na osijek,sve ostalo je poznato.ALO TENERIFE A KLUB PROPADA!ALO KALACH PROBUDI SE!! T E N E R I F E :-puke :-puke :-puke :-puke
djiki

Re: Umag Calling 2009A

Post by djiki » 30 May 2009, 10:21

Image

ja bi ih na kolac stavio, nije ni cudo ako su uplatili da su to npravili, sol na ranu totalna, tako da spocitavnja igracima ne stoje...
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Umag Calling 2009A

Post by Kalach » 30 May 2009, 11:19

šta ne stoje spočitavanja igračima??? došle ekipa igrat za umag i kladit se protiv umaga, daj djiki probudi se... odigraj do kraja pa tuži klub, prebi kraljevića ili nešto napravi a ne vozat cijeli grad, općinu, regiju...
i dubrava, zamet, pipo, zamet i split nisu dobili plaće, neki čak 5-6 plaća ali zato nisu toliko ljigavi pa da prodaju utakmice, klade se protiv sebe i slično... takve mamlaze treba dobro istamburat da slijedeći put razmisli kad će se baviti takvim stvarima...
nego djiki ne prebacuj lopticu nego mi kaži šta te još muči kod mene kad si me toliko iznapadao...

p.s. ne dao bog da zagi danas uhvati jutarnju čitat :-ss
istra ti materina!
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Umag Calling 2009A

Post by Kalach » 30 May 2009, 11:25

i još nešto djiki, zagi i ostali... šta se toliko zamarate rk umagom kad ste u zadnjih 6-7 godina bili max 3 puta na tekmama... eto toliko vas zanima taj rukomet a imate obojica max 10 minuta pješke do dvorane...

benxu skidan kapu jer ne komentira rukomet, to da.... :volim

prošlo 5 min....

drinnnnn, driiiiinnnnnn....

b: ej djiki, si vidio šta je kalach napisao...
dj: ne, šta?
b: pa pohvalio me na forumu a spustio zagiju... opet smo prijatelji, soli kontro tutti, napoli, pašta, amerikano, andročec papak...
dj: daj benki, to je napisao da bi te smekšao ili je andročec pisao pod njegovim nickom, provjeri pravopisne greške...
b: koje, meko i tvrdo ch, ije i je.... meni se čini da je to baš on pisao...
dj: neznam šta bi ti rekao, meni je čudan u zadnje vrijeme...
b: ma boli me briga za to, glavno da smo ja i on opet najbolji prijatelji... jedva čeka da sa leom i ženom idem na krstarenje na tenerife... :DD
istra ti materina!
zagadur

Re: Umag Calling 2009A

Post by zagadur » 30 May 2009, 13:20

najlakše je kenjat sa distance od 300 km i branit prijatelje koji uništavaju umaški sport,ali neka kad stignu pravomoćne presude valjda će tad kalach morat zašutit a od ponedjelka bi mu neki frendovi mogli ostat bez posla a neki i bez ugovora.....
danas sam ujutro opet dobio potvrdu od vilija da će metla nakon izbora radit tuta forca.svi ljudi koji su došli na položaje političkim dekretom i nepotizmom i svi ugovori koji su potpisani isto tako političkim dekretom,nepotizmom ili preko razno raznih rodbinskih i prijateljskih veza bit će riješeni u roku mjesec dana
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Umag Calling 2009A

Post by Kalach » 30 May 2009, 20:24

zagadur wrote:najlakše je kenjat sa distance od 300 km i branit prijatelje koji uništavaju umaški sport,ali neka kad stignu pravomoćne presude valjda će tad kalach morat zašutit a od ponedjelka bi mu neki frendovi mogli ostat bez posla a neki i bez ugovora.....
danas sam ujutro opet dobio potvrdu od vilija da će metla nakon izbora radit tuta forca.svi ljudi koji su došli na položaje političkim dekretom i nepotizmom i svi ugovori koji su potpisani isto tako političkim dekretom,nepotizmom ili preko razno raznih rodbinskih i prijateljskih veza bit će riješeni u roku mjesec dana
da čujem, na šta ti aludiraš... koji je tebi vrag, ne znači da ako je tebi domet biti capo dei bisteconi da drugi nemogu obavljati bolje i kvalitetnije poslove... samo insinuacije, pretpostavke, nagađanja... dajte se rješite takvih stvari... u klubu imam samo jednog prijatelja a taj je jedan od rijetkih koji je svoje slobodno vrijeme trošio na rk umag iz ljubavi i zato jer je htio pomoći klubu u kojem je odrastao... taj isti zna kako žive igrači i možda je upućeniji od svih onih koji samo zauzmu svoje mjesto u fotelji kad je glasanje...

uostalom k.u. je priznao da je napravio sranje i za sada će biti odstranjen iz rukomet, daljnje sankcije ćemo ubrzo saznati... nisam nikad branio kraljevića i ostale foteljaše poput pertota... ali da je kraljević donosio lovu u klub je, ma kakve god koristi on imao od tih tramakacija... moj prijatelj je prije jednog sastanka izmeđuostalog predložio transparentnost poslovanja ali su ga odmah skratili... samo da dobiješ dojam o kakvom se čovjeku radi a ne tvoj stav na osnovu rekla kazala...
da se nadovežem na tebe zagi, najlakše je kakit iz svoje fotelje, odnosno sa svog laptopa (400 m od dvorane) ... malo sam bolje upućen u situaciju u klubu jer smo se dogovarali za neki projekt koji bi razradili za slijedeću sezonu ali sada je sve to na stan by-u... žalosno u svakom slučaju da grad, županija, generacije klinaca i talenata ispaštaju radi lihvara u upravi...

i još jednom, da te toliko zanima rk umag, da ga toliko voliš i da te toliko smetaju nepravde otišao bi na tekmu i u najmanju ruku objesio transparent "vrah ti krv poji kraljevic, hoj si mater j....!!!"
Last edited by Kalach on 30 May 2009, 23:31, edited 1 time in total.
istra ti materina!
benx

Re: Umag Calling 2009A

Post by benx » 30 May 2009, 21:51

KAO VAM LJUDI NIJE JASNO DA NAM JE DRŽAVA BAZIRANA NA LIHVARSTVU BEZ TOGA NE MOŽE SE ŽIVIT MORAŠ DRUGOG ZAJEBAT DA BI TEBI BILO DOBRO, BACI DRUGOG U JAMU DA BIŠ MOGAO UŽIVAT TO SMO MI
zagadur

Re: Umag Calling 2009A

Post by zagadur » 31 May 2009, 00:09

Kalach wrote:malo sam bolje upućen u situaciju u klubu
ovo je smješna izjava a to da je sve u stand byu je istina.naravno,jer od ponedjeljka kad se ustoliči nova vlast morat češ pregovarat sa drugim osobama jer će ovi sada biti pometeni.jel ti jasno?p o m e t e n i
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Umag Calling 2009A

Post by Kalach » 31 May 2009, 00:22

zagadur wrote:
Kalach wrote:malo sam bolje upućen u situaciju u klubu
ovo je smješna izjava a to da je sve u stand byu je istina.naravno,jer od ponedjeljka kad se ustoliči nova vlast morat češ pregovarat sa drugim osobama jer će ovi sada biti pometeni.jel ti jasno?p o m e t e n i
daj ne bahati se izjavama bez pokrića... naravno da će biti promjena jer je ovo dno dna... i usput bolje se raspitaj ubuduće... nemoj da k.u. bude žrtveni janje pa nakon 2 telefonska razgovora postane ljiga... nemoj o onome šta neznaš... ako ćeš mi ubuduće pričati kako se radi brodet po zagorski, peka ili slično poslušat ću te a o ovakvim stvarima imam direkne informacije... ako ubuduće imaš potrebu razgovarati o takvim stvarima možemo kad se nađemo, neda mi se da preko foruma... kirbija si dovoljno oblatio i prije pola godine a uopće ga ne poznaješ...
molio bih vas lijepo da prekinemo ovu raspravu jer ne vodi ničemu... ja neću više pisati...
istra ti materina!
zagadur

Re: Umag Calling 2009A

Post by zagadur » 31 May 2009, 00:26

daj ne budi smiješan sa direktnim informacijama.baš će netko tebi reći: da kalach uzeli smo lovu :roll .živi bili pa vidjeli...opet će babaroga biti u pravu.daj shvati već jednom da je umag leglo kriminala i mutnih poslova i da zaostajemo za jednim pišljivim novigradom a o poreču i rovinju da i ne pričam.najgora bi mi bila spoznaja da ti znaš za mutne radnje u klubu a da se praviš šturlo.to ti nebih oprostio
benx

Re: Umag Calling 2009A

Post by benx » 31 May 2009, 08:55

Jeste spremni plavi dečki na 4 ovosezonski poraz dinamota protiv našeg dragog ajduka ajmo svi pratit HNL.
Moja prognoza danas: 4 poraz dinama
benx

Re: Umag Calling 2009A

Post by benx » 31 May 2009, 09:05

Kad se Zagi pije Image u Image i ja bi došao da mogu čut nešto novoga!!!
zagadur

Re: Umag Calling 2009A

Post by zagadur » 31 May 2009, 21:31

umag ima novog poglavicu! a sad melta u ruke pomest uhljebe :jupiiii :jupiiii :jupiiii
zagadur

Re: Umag Calling 2009A

Post by zagadur » 31 May 2009, 22:12

benx wrote:Jeste spremni plavi dečki na 4 ovosezonski poraz dinamota protiv našeg dragog ajduka ajmo svi pratit HNL.
Moja prognoza danas: 4 poraz dinama
je si spreman još godinu dana biti kisel i da ti zagi skače po glavi? :bdobro :bdobro :bdobro :bdobro :bdobro :bdobro
Locked