Umag Calling 2008A

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked
djiki

Post by djiki » 13 Feb 2008, 15:38

zagadur wrote:
djiki wrote:opet si poceo pretjerasno srat...koji je cilj toga?
da potpišem novi ugovor sa meksičkom tv i da mi daju glavnu ulogu u drugim nastavcima esmeralde
fora si koliko je fora bomba na hiroshimu....povuci rucnu jer to nema smisla, trenutak je veselja a ne sranja....
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 13 Feb 2008, 15:44

znaš da odgovor za ovo nećeš dugo čekati :-D
User avatar
poglavica
Stariji Svodnik
Stariji Svodnik
Posts: 17182
Joined: 07 Aug 2002, 13:11
Location: DisneyLand
Contact:

Post by poglavica » 13 Feb 2008, 17:05

molim da se topik preimenuje u "Umaška kobasica" :-D
Dok ne probam lava, za mene je janjac kralj zivotinja!
benx

Post by benx » 13 Feb 2008, 19:13

zagadur wrote:
benx wrote:To što sam bio u Njemačkoj nema veze sa prostorom i tako ne bi došao pomoć niti trunke oko prostora jer sam i prije Njemačke prestao sa pisanjem to ste valjda i skužili ili vam trebam to nacrtat!!!!!!!! Zbog svadja i podmetanja koje se učestalo pojavljuju ja za to nemam više živaca A to što Vam Miki nije rekao to je drugi par rukava.
jel napuštaš ligu možda kad već nećeš doć radit?
Zbog daljnih provokacija odlučio sam ne igrat slijedeće prvenstvo i pratit razvoj događaja pa čemo vidit, nitko nema pravo igrati se samnom evo samo toliko polemizirat neču ali pohvala ostalim forumašima da je ovo sapunica i najbolja issland stranica imate pravo!!!!(žalosno da je tako).
zagadur

Post by zagadur » 13 Feb 2008, 23:57

znao sam da će sapunica ovako završit.evo oblačim pancirku i čekam djikijevo divljanje.e djiki djiki koji si ti stvaratelj monstruma i lažnih veličina
User avatar
Hann
Legenda Foruma
Legenda Foruma
Posts: 5418
Joined: 18 Aug 2002, 12:41
PSN: Hann
Location: ZABREG
Contact:

Post by Hann » 14 Feb 2008, 01:18

ovaj zagagadni pravo opasni lik :-D
User avatar
tata
Čovjek koji je otkrio LeBrona i Akognona ter izmislio i otkrio Lahma, Bakambua i Dzyubu
Čovjek koji je otkrio LeBrona i Akognona ter izmislio i otkrio Lahma, Bakambua i Dzyubu
Posts: 9222
Joined: 23 Sep 2002, 13:30
PSN: Tata_13
Location: LeBronvilla

Post by tata » 14 Feb 2008, 08:13

S vremenom su se popravili i povećali broj interpukcijskih znakova na 1 po postu....hura :-D
Ja sam IDIOT. Rinse and repeat.
djiki

Post by djiki » 14 Feb 2008, 08:28

postali smo festival klaunoštine :-( :-( :-(

Image
zagadur

Post by zagadur » 14 Feb 2008, 09:44

fakat bi mogli promjenit ime topica u umaška sapunica :heart: zahvaljujem hannu na lijepim riječima :-D
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 14 Feb 2008, 10:13

otkad se kod nas koristi "fakat"? fakat si zabrijao :-(
benxu dajem ocjenu diečielode za bojkotiranje turnira... sad neznam dali je to znak slabosti ili je benx za vrijeme boravka u essenu istetovirao boška buhu na škembi?
djiki

Post by djiki » 14 Feb 2008, 11:37

Kalach wrote:benxu dajem ocjenu diečielode za bojkotiranje turnira... sad neznam dali je to znak slabosti ili je benx za vrijeme boravka u essenu istetovirao boška buhu na škembi?
:-( kalach krivo brijes.....bojkot nikakvo rjesenje nije.....
djiki

Post by djiki » 14 Feb 2008, 12:09

ovako imamo i drugi slucaj:
mali roni vjerojatno nece imati para za prostor i ja ako tako bude predlazem da ga izbacimo iz lige (ovo je zaozbiljno).za neupucene treba namirit 350 kn po glavi koje vjerojatno nece imati, ali da ne ispadnemo cicije treba imati na umu da gubi i po 1000 kn na noc na pokeru i ruleti, moru igra u 150 kn rundu, danas ide u rijeku i pitao je gazdu 600 kn za provod a ako poslije toga ne bude imao za dat za prostor po meni moze slobodno letit......
zagadur

Post by zagadur » 14 Feb 2008, 12:21

djiki wrote:ovako imamo i drugi slucaj:
mali roni vjerojatno nece imati para za prostor i ja ako tako bude predlazem da ga izbacimo iz lige (ovo je zaozbiljno).za neupucene treba namirit 350 kn po glavi koje vjerojatno nece imati, ali da ne ispadnemo cicije treba imati na umu da gubi i po 1000 kn na noc na pokeru i ruleti, moru igra u 150 kn rundu, danas ide u rijeku i pitao je gazdu 600 kn za provod a ako poslije toga ne bude imao za dat za prostor po meni moze slobodno letit......
sapunica no.2.svega ima u ludom scenariju druga djikija sex,droga,kocka,lumpovanje.požurite još danas u našem gradu...nakon ovolikog sranja na forumu neću se naljutit ako nas proglase ludjacima i raritetnim debilima
djiki

Post by djiki » 14 Feb 2008, 13:08

nema se sto proglasit mi smo raritetni debili ili kako bi rekao moj bivsi ravnatelj skoro komadesine od budalesina :-(
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 15 Feb 2008, 10:27

djikanad i ostali barufanti, imam nekoliko ideja za te kockice... ne upuštajte se u ishitreno farbanje prije nego razmotrite moje ideje...
imam viziju...
zagadur

Post by zagadur » 15 Feb 2008, 10:32

Kalach wrote:djikanad i ostali barufanti, imam nekoliko ideja za te kockice... ne upuštajte se u ishitreno farbanje prije nego razmotrite moje ideje...
imam viziju...
kasno je, već je djiki nacrtao lovorov vijenac što više sliči na vinovu lozu
zagadur

Post by zagadur » 15 Feb 2008, 10:35

evo kalach gdje će završit legenda zagijevog foresta
http://controcampo.mediaset.it/articoli ... 5810.shtml
Chile

Post by Chile » 16 Feb 2008, 11:35

a kalač kad ti misliš reci te svoje vizije? šta ćemo morati čekati božićni turnir? ionako ćeš ti doći dva puta godišnje
djiki

Post by djiki » 16 Feb 2008, 12:16

Chile wrote:a kalač kad ti misliš reci te svoje vizije? šta ćemo morati čekati božićni turnir? ionako ćeš ti doći dva puta godišnje
i agree :idea :cool)
zagadur

Post by zagadur » 16 Feb 2008, 12:18

djiki wrote:
Chile wrote:a kalač kad ti misliš reci te svoje vizije? šta ćemo morati čekati božićni turnir? ionako ćeš ti doći dva puta godišnje
i agree :idea :cool)
nemojte kontra kalacha ako ne radite to sa stilom
Locked