Umag Calling 2008A

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked
Chile

Post by Chile » 12 Feb 2008, 21:15

Kalach wrote:evo moje procjene u postocima 'ko je koliko radio...

1. chile - ništa ga se ne spominje ali mislim da se trgao od posla djelom jer je najmlađi i zato što mu je stalo do prostora- dao je 90%
2. zagi - rješio je ključeve i konstanto je u klubu, čak je osnovao detektivsku agenciju za razotkrivanje tihija i ražova - dao je 85%
3. tuntar - iako je bio manje od nekih vrijeme je itekako iskoristio, slovenac pa ipak 5% manje od zagija - 80%
4. keva - nakon raznih migrena i after poker relaxing termina pojavio se par puta i rintao 2 x pola sata, nešto u stilu galeta... sve u svemu 60%
5. djiki - puno priča, niš ne radi... da se posao mjerio u razglabanju o materijalima i raznim budalaštinama djiki bi bio neprikosnoven ali ovako ostaje na razini keve 60%
6. benx - ipak dajem mu za pravo, nadoknadit će on to već
7. milas - u rangu benxa, napoimnjem kako ono što je radio je napravio sa srcem i se velikim elanom zato obojici 75% a ostalih 25% će zaraditi po povratku benxa
8. roni, nisam ni čuo da je bio u prostoriji...
9. sebi dajem 75% radi duševnih boli i konstatnog maltretiranja na forumu i telefonu...

većinom su ocjene sastavljene na osnovu poznavanja pojedinaca a mislim da nisu daleko od istine...
ugodno si me iznenadio s ovom procjenom! :bravoo
zagadur

Post by zagadur » 12 Feb 2008, 23:28

djiki wrote:
zagadur wrote:opet moram dat za pravo kalachu koji sumnja u radne sposobnosti djikija i keve.sa sam bio u prostoru i vidio rezultate "velikog" posla po djikiju.3 daske zbijene u vrata,po stolovima prazne boce žuje,zlatoroga i karlovačkog i na podu opušci od najmanje 3 kutije cigara.eto velikog posla drugara iz peder-jezgre
bilo bi bolje da i malo radiš a ne samo da gledaš i daješ izvještaje na forumu :idea
u biti bolje ne kad se sjetim kukanja od pridržavanja staklene vune na 10 sekundi prođe me volja da ti se išta da u ruke :heart:
ti pričas pametno i razborito sa visine tvojih 14 godina radnog staža pošteno zaradjenih :rollingofl :hatsoff :rollingofl
djiki

Post by djiki » 13 Feb 2008, 08:33

zatrescu mozes ti i bolje.... :heart: :idea
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 13 Feb 2008, 10:07

sjevaju udarci ispod pasa ali za takvo što već smo se navikli...
benx

Post by benx » 13 Feb 2008, 11:16

To što sam bio u Njemačkoj nema veze sa prostorom i tako ne bi došao pomoć niti trunke oko prostora jer sam i prije Njemačke prestao sa pisanjem to ste valjda i skužili ili vam trebam to nacrtat!!!!!!!! Zbog svadja i podmetanja koje se učestalo pojavljuju ja za to nemam više živaca A to što Vam Miki nije rekao to je drugi par rukava.
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 13 Feb 2008, 12:06

ne brinite radni narode grada umaga... benxa sam jutros snimio kamerom kako gura mješalicu a za njim kolona radnika... navodno sprema uzidati malu kapelicu u prostoriji po uzoru na barcelonu i santa mariju de paganini gdje ćemo uredno ostavljati priloge... zato sariju ne valja dati ključeve prostorije...
samo benjo nemoj zazidati u kutu predviđenom za moje umjetničko izražavanje...
reds

Post by reds » 13 Feb 2008, 12:53

zagadur wrote:opet moram dat za pravo kalachu koji sumnja u radne sposobnosti djikija i keve.sa sam bio u prostoru i vidio rezultate "velikog" posla po djikiju.3 daske zbijene u vrata,po stolovima prazne boce žuje,zlatoroga i karlovačkog i na podu opušci od najmanje 3 kutije cigara.eto velikog posla drugara iz peder-jezgre
kako imaš uopće obzira išta spomenuti vezano za rad u prostoriji, i nekoga prozivati kad sam nisi ni prstom mako, samo dodješ na doslovno 5minuta i kenjaš, i svima je lakše kad te niti nema, i ne žele da si uopće blizu kada nešto rade, a zbog toga sam te neki dan i zvao na mob, kad sam te pitao da li je sa tobom sve u redu i da nisi Image
"najači si na internetu" kao...braća po krvi... :-(
zagadur

Post by zagadur » 13 Feb 2008, 13:17

benx wrote:To što sam bio u Njemačkoj nema veze sa prostorom i tako ne bi došao pomoć niti trunke oko prostora jer sam i prije Njemačke prestao sa pisanjem to ste valjda i skužili ili vam trebam to nacrtat!!!!!!!! Zbog svadja i podmetanja koje se učestalo pojavljuju ja za to nemam više živaca A to što Vam Miki nije rekao to je drugi par rukava.
jel napuštaš ligu možda kad već nećeš doć radit?
zagadur

Post by zagadur » 13 Feb 2008, 13:21

Image
dobro nam se vratio benki
djiki

Post by djiki » 13 Feb 2008, 13:33

daj zagi prekini...ova situacija nije dobra , osobno me boli kurac dali ce te se pljuvat ili volit samo nemojte da liga pati zbog vas....
zagadur

Post by zagadur » 13 Feb 2008, 13:36

djiki wrote:daj zagi prekini...ova situacija nije dobra , osobno me boli kurac dali ce te se pljuvat ili volit samo nemojte da liga pati zbog vas....
radj komentiraj benkijev post gdje on govori o nekom zataškavanju sa tvoje strane
djiki

Post by djiki » 13 Feb 2008, 13:54

zagadur wrote:
djiki wrote:daj zagi prekini...ova situacija nije dobra , osobno me boli kurac dali ce te se pljuvat ili volit samo nemojte da liga pati zbog vas....
radj komentiraj benkijev post gdje on govori o nekom zataškavanju sa tvoje strane
nikakvo zataskavanje nije bilo....rjesite vas odnos i ne uvlacite me u to.molim lijepo...
User avatar
Chopa
Član Kuće slavnih
Član Kuće slavnih
Posts: 4666
Joined: 07 Apr 2006, 00:56
PSN: CChOpAA
Location: 10010

Post by Chopa » 13 Feb 2008, 14:34

jebate led, ovaj topic mi dodje ko neka sapunica :idea
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 13 Feb 2008, 14:38

ono, pogledaš jednom i već si se navuk'o :-D
User avatar
Hann
Legenda Foruma
Legenda Foruma
Posts: 5418
Joined: 18 Aug 2002, 12:41
PSN: Hann
Location: ZABREG
Contact:

Post by Hann » 13 Feb 2008, 14:49

najjaci topic ikada na isslandu :-D
zagadur

Post by zagadur » 13 Feb 2008, 15:06

djiki je takav režiser sapunica da oni meksikanci ispadaju neznalice.djiki inače obožava sapunice u kojim on glumi batlera glavnom liku :rollingofl
djiki

Post by djiki » 13 Feb 2008, 15:09

po meni je žalosno da smo takva sapunica....
zagadur

Post by zagadur » 13 Feb 2008, 15:12

djiki wrote:po meni je žalosno da smo takva sapunica....
ti si glavni režiser sapunica to je svima jasno..sjeti se: koalision,adriana,penala itd itd.znaš tko je bio glavni u tim epizodama?
djiki

Post by djiki » 13 Feb 2008, 15:17

opet si poceo pretjerasno srat...koji je cilj toga?
zagadur

Post by zagadur » 13 Feb 2008, 15:25

djiki wrote:opet si poceo pretjerasno srat...koji je cilj toga?
da potpišem novi ugovor sa meksičkom tv i da mi daju glavnu ulogu u drugim nastavcima esmeralde
Locked