Umag Calling 2008A

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked
reds

Post by reds » 12 Feb 2008, 12:23

Dok mi radimo i radimu u prostoriji, klaunač i njegova klaunačica nakon cijelodnevog farbanja lica ljudima u veneziji na piazzi San Marco, nisu dočekali kompasov katamaran koji im je rade sredio kartu po cijeni sve za 13kn,da ih pokupi za Umag da dođu svoju kreativnost pokazati i u prostoru!!! :-D
Image
reds

Post by reds » 12 Feb 2008, 12:25

ja se nadam kalač da ti je ovo barem malo fora??? :oops
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 12 Feb 2008, 12:34

sad si dobio 5% tako da si prestigao djikanada...
ako se mene pita stavio bi sliku francija blaškovića i tomu bebića sa šiltericama kako igraju briškulu i trešete na bačvi vina...
a ona slika šta su je imali drughi? isto iz paklene naranče, to je u skladu sa vašim idejama...
djiki

Post by djiki » 12 Feb 2008, 12:36

kojim nasim idejama? 2 cangrizava 30-godišnjaka koji se osječaju penziči, 3-4 aleštine, jednog nasilnika sa zabranom, jedne vjeverice i jednog klauna tvoga kalibra kakve ideje mogu imati?
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 12 Feb 2008, 12:36

još samo jedno, nadam se da će se u barem nekom detalju vidjeti da je klub ipak navijača iz umaga, odnosno istre!!!!
djiki

Post by djiki » 12 Feb 2008, 12:37

Kalach wrote:još samo jedno, nadam se da će se u barem nekom detalju vidjeti da je klub ipak navijača iz umaga, odnosno istre!!!!
imat ces svoj kutak to ti je dovoljno, kao svojevrsni hall of fame (može i shame)
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 12 Feb 2008, 12:53

mislim da jedan turnir u briškuli i teršete mora doći pod obavezno za vrijeme uskršnjih praznika...sve u sklopu fojba opena
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 12 Feb 2008, 13:02

toliko sam siguran u svoju pobjedu da igram sa hendikepom, odnosno uzimam kevačeca za partnera.... predlažem zagrijavanje među kumovima u sir, pršut i vino
zagadur

Post by zagadur » 12 Feb 2008, 14:02

djiki wrote:
Kalach wrote:još samo jedno, nadam se da će se u barem nekom detalju vidjeti da je klub ipak navijača iz umaga, odnosno istre!!!!
imat ces svoj kutak to ti je dovoljno, kao svojevrsni hall of fame (može i shame)
ti si već podjelio sve kutove tako da mi ostali možemo pokupit stvari i dić sidro.daj prekini sa tim djeljenem kutaka,to je bezveze fora
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 12 Feb 2008, 14:05

daj zagi šta pričaš, pa nepisano je pravilo da se meni dodijeli barem jedan zid i 8 kvadrata prostorije... tu ne pomaže ni viša sila u liku ivice matijevića...
djiki

Post by djiki » 12 Feb 2008, 14:07

sto je fojba open za uskrs?
zagadur

Post by zagadur » 12 Feb 2008, 14:10

Kalach wrote:daj zagi šta pričaš, pa nepisano je pravilo da se meni dodijeli barem jedan zid i 8 kvadrata prostorije... tu ne pomaže ni viša sila u liku ivice matijevića...
ma to nebi bilo ništa čudno da djiki nije obećao dva kutka benxu,jedan gricku,jedan tihijevoj curi(da tihi ne kenja po gradu),jedan sariju(da ima još jedan redikul a ne amo djiki),jedan nonu sekulu(kao old school ekipa) i dva kutka mici i mojoj vale da drže šminke što ne stanu doma
djiki

Post by djiki » 12 Feb 2008, 14:18

prostor ima 8 kutova tako da ima mjesta za sve....
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 12 Feb 2008, 14:18

djikanad, ne pravi se mutav... krenimo u realizaciju kopa pasquette + 1. tradiocionalni turnir u briškuli i trešete... naravno, možemo odigrati i čovječe ne ljuti se u parovima itd... taman kad se sredi prostorija i prođe vatreno krštenje jedan event za pamcenje...
milsiš da je to loša ideja? ustvari šta uopće mislite o tome...
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 12 Feb 2008, 14:19

kad je ono u bomboneri? daj me ažurirajte o novostima ili se bojite da bi mogao pokupiti sve nagrade?
djiki

Post by djiki » 12 Feb 2008, 14:22

Kalach wrote:kad je ono u bomboneri? daj me ažurirajte o novostima ili se bojite da bi mogao pokupiti sve nagrade?
turniri počinju sredinom 4. mjeseca, pula je negdje oko 15.4. mislim da ce tu negdje bit i umagu jos nema nista na sluzbenim stranama zuje...
reds

Post by reds » 12 Feb 2008, 15:06

Ja sam za turnir u briškuli i trešeti, iako trešetu nemam pojma igrati, pa kume ima da me naučiš!!! :-B
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 12 Feb 2008, 15:08

imaš terning ovog vikenda u budimpešti.... dolazite, pa makar da se u subotu zaletimo preko dana u budimpeštu, plaćen ručak, cigani i put...
zagadur

Post by zagadur » 12 Feb 2008, 16:59

opet moram dat za pravo kalachu koji sumnja u radne sposobnosti djikija i keve.sa sam bio u prostoru i vidio rezultate "velikog" posla po djikiju.3 daske zbijene u vrata,po stolovima prazne boce žuje,zlatoroga i karlovačkog i na podu opušci od najmanje 3 kutije cigara.eto velikog posla drugara iz peder-jezgre
djiki

Post by djiki » 12 Feb 2008, 20:11

zagadur wrote:opet moram dat za pravo kalachu koji sumnja u radne sposobnosti djikija i keve.sa sam bio u prostoru i vidio rezultate "velikog" posla po djikiju.3 daske zbijene u vrata,po stolovima prazne boce žuje,zlatoroga i karlovačkog i na podu opušci od najmanje 3 kutije cigara.eto velikog posla drugara iz peder-jezgre
bilo bi bolje da i malo radiš a ne samo da gledaš i daješ izvještaje na forumu :idea
u biti bolje ne kad se sjetim kukanja od pridržavanja staklene vune na 10 sekundi prođe me volja da ti se išta da u ruke :heart:
Locked