OZUJSKO KUP PES 5

ciji je veci, jaci, bolji... ko je vise opalio i popio, a nije pao s bicikla poslije
User avatar
Hann
Legenda Foruma
Legenda Foruma
Posts: 5418
Joined: 18 Aug 2002, 12:41
PSN: Hann
Location: ZABREG
Contact:

Post by Hann » 22 Apr 2006, 12:10

i prijave su malo cudne s obzirom da se igra 2v2.
na kraju smo se ja i moj partner posebno prijavili :suspect:
User avatar
Spushkin
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 2015
Joined: 14 Aug 2002, 09:56
Location: Mrnjau?
Contact:

Post by Spushkin » 22 Apr 2006, 18:28

Evo, Veroneze i ja se spremamo na turnir koji pocinje za nekih sat i po. Popili smo po pivo za zagrijavanje i bacili par partija protiv kompa, Engleska vs Brazil, malo smo ih prashili, malo oni nas, ali kompjuter po obicaju vara, a i osjecaj igre je ohohohoho drugaciji protiv zivog protivnika...

Anyway, ocekujte izvjestaj u ranim jutarnjim satima, ako budemo pri svijesti i kompjuterima :)
I got a pretty little mouth, underneath all the foaming...
User avatar
Spushkin
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 2015
Joined: 14 Aug 2002, 09:56
Location: Mrnjau?
Contact:

Post by Spushkin » 23 Apr 2006, 03:17

Eto mene, pri svijesti i pri kompjuteru :)

Elem, bili smo, popili pive, zabavili se k'o ljudi, prosli prvi krug i ispali, opet, k'o ljudi :)

Nazalost, televizori su i dalje plazme, zbog sponzora i same organizacije, sto je opet dovelo do efekta brze horizontalne igre (16:9, letenje) sto nama nikako nije odgovaralo...

Da ne placem puno, organizacija je sasvim ok, nudi puno toga nizasta, dobro druzenje, gomilu ljudi, lijepe hostese (pozdrav brineti koja je bila glavna i u Zagrebu :)), Stefani sa nesto manjim poprsjem...

Sta reci? Drago mi je da nesto ovakvo postoji i da se sprema pozitivna atmosfera pred svjetsko prvenstvo i pred novi nastavak PES-a, a s druge ostaje zal sto nikako ne dobijamo sansu da se oprobamo na pravi nacin protiv drugih igraca.

Svima koji se planiraju oprobati u svojim gradovima srdacno preporucujem, dodjite, vidite, zabavite se, ipak je sve to samo igra...

Pinturrichi i kolega mu su takodje prosli prvi krug, ostavili smo ih u cekanju iduceg dvoboja, nadam se da su prosli dalje ili, ne daj Boze, osvojili dogadjaj :)

Odoh spavati, vidimo se izjutra!
I got a pretty little mouth, underneath all the foaming...
User avatar
Veroneze
Živac na rezervi
Živac na rezervi
Posts: 3866
Joined: 10 Aug 2002, 18:05
PSN: Veronelo

Post by Veroneze » 23 Apr 2006, 11:25

Ne mogu puno toga dodati na Spushkijev post osim da se stvarno radi o seniors cupu. Znači, nema balavurdije, piva teče u potocima, hostese huškaju da se obrne još jedna tura. :-D
Organizacija bolja nego na prošlom turniru u ZG-u. Ipak se skupilo nešto iskustva, a i samo takmičenje je manje, tako da nije bilo praznog hoda, uvijek je neko igrao.
Valjda ćemo dočekati dan kad će PES imati 16:9 podršku pa nek stavljaju što veće HD telke.
Uostalom, ima i slika koje bi danas trebala biti na net-u pa se možete i sami uvjeriti. Preporuka, bar zbog zabave. :-D
Ixajlo: "O, zašto nisam rođen u Barceloni, Madridu, Milanu ili barem Menhengladbahu pa da imam za kog navijat i čemu se veselit. Ovako me ovi "domicilni" bijednici uvijek iznova uspiju iznervirati."
User avatar
Pinturicchi
Prvotimac s kafićem
Prvotimac s kafićem
Posts: 993
Joined: 20 Oct 2002, 01:12
Location: Kozna fotelja :)
Contact:

Post by Pinturicchi » 23 Apr 2006, 22:17

Evo i ja se dokopa kompa pa da nesto kazem u vezi ovoga dogadjaja sto se zbio u nasem gradu na dravi. Prvi krug smo prosli kao sto je reko Spushki. Krecemo u drugi krug tu isto lagano prolazimo mislim da je bio rezultat 3:1 ili 3:0 za nasa. sve fino opusteno. Narucili mi po jos jedno pivo i krecemo u treci krug (nadajuci se da je to cetvrtfinale) i tu utakmicu dobijamo sa 3:0 (od toga dva gola su bili takvi krumpiri sto smo dali da i ja sam nisam mogao vjerovati) kad ono pazi vraga bilo je 5 ekipa i odnekud se stvorilo jos tri tako da nas je bilo osam a ne 5 kako sam ja racuno ali nema veze proslismo i igramo u polufinalu. Sjedamo ja i prijatelj za sto kad protivnici uzeli Francusku (ekipu sa kojom smo mi igrali cjelo vece) i stacemo mi sad nista prijatelj mi govori da uzmemo brazil jer je ipak to polufinale i da ne prokockako ovo sto smo cjelo vece stvarali, ali cujes moj pripiti mozak ma necemo mi brazil nismo mi picke i ja sav vazan uzimam Englesku. Pocinje utakmica sve je to tu negdje ali moji igraci mene neslusaju netrce golman stalno trci napred cak je dosao i do centra jednom? :-st ..... popili mi tako gol i poluvreme je. Kazem ja prijatelju da mi jojped neradi dobro kaze on da je njegov bio namjesten po komandama za fifu, ja zacudjen ulazim u meni i pogledam kad ono i meni namjesten jojped bio cjelo prvo poluvreme na fifine komande, nnista vratim ja to nazad i pocinjemo normalno igrati i imali sansi dosta da cak nasi protivnici nisu mogli vjerovati sta smo promasili i izgubili polufinale i igrali za trece mjesto. Tu je bilo nereseno i pucali penale (koje ja nevolim pucati zna spushkin) i normalno izgubili i tako smo mi bili cetvrti od 24 ekipe. Sve u svemu super druzenje zafrkancija dobre hostese i dosta piva..... e da ne zaboravim pohvaliti jos i dobru organizaciju. Sve u svemu preporucujem da se na to ode ako se ima sansa. Zasada toliko.
User avatar
alst
Osvajač BSC-a 2007.
Osvajač BSC-a 2007.
Posts: 2670
Joined: 27 Sep 2005, 13:00
Location: Konamijev istrazivacki tim

Post by alst » 23 Apr 2006, 23:13

Spushkin wrote: lijepe hostese (pozdrav brineti koja je bila glavna i u Zagrebu :)), Stefani sa nesto manjim poprsjem...
Opa, zanimljivo :cool)
User avatar
maccro
Prokušani breljanski majstor
Prokušani breljanski majstor
Posts: 10299
Joined: 07 Oct 2002, 22:58
Location: Brela
Contact:

Post by maccro » 24 Apr 2006, 08:35

alste, tvoja zemljakinja
zivile Istrijanke
maccro: "I ti si dao neki čudesan gol. Petom?"
Wallace: "Je, nemreš bolivit. Ali kako si ti branio, to je nešto neviđeno i nezapamćeno."
Guest

Post by Guest » 24 Apr 2006, 19:02

vau,koje hostese.

jedva čekam petak
User avatar
STINGer
Čovjek koji je otkrio San Josea
Čovjek koji je otkrio San Josea
Posts: 13079
Joined: 06 Jan 2003, 21:40
Location: Na kauču
Contact:

Post by STINGer » 24 Apr 2006, 19:13

Slike?
Guest

Post by Guest » 24 Apr 2006, 20:06

User avatar
Pinturicchi
Prvotimac s kafićem
Prvotimac s kafićem
Posts: 993
Joined: 20 Oct 2002, 01:12
Location: Kozna fotelja :)
Contact:

Post by Pinturicchi » 24 Apr 2006, 20:52

Pa na svakoj drugoj slici smo ja (onaj u bjelo-sivoj adidas trenerci) i prijatelj koji je igrao samnom. A i uhvatili su trenutak radosti kada smo zabili u cetvrt finalu..... stvarno zakon slike.
Guest

Post by Guest » 29 Apr 2006, 00:56

Evo mene,

bio na turniru, popio pićence, zabavio se, prosa par krugova i ispa,...

Čini mi se da je bilo 20 prijavljenih ekipa.

Prvi krug smo prošli, dobili smo 2:1, bili smo se stiskli u toj utakmici, falio sam penal sa Beckhamom, igrali smo pod grčem, ali smo ipak prošli, mogu reć zasluženo, jer u ciloj utakmici protivnici su imali 2 udarca u okvir.
Šta je dalje sljedilo? Drugi krug, e tu smo već igrali opuštenije, onako kako znamo, tu drugu utakmicu smo dobili 7:0, te smo prestali igrat u 80 min oćekivali smo da će nam bar uvalit počasni gol, ali nisu uspili.
E da, onda je doša treći krug, po nekim nepisanim pravilima to je tribalo biti polufinale(16 pa 8 pa 4 pa finale), no međutim nije bilo, pružili su priliku onima koji su ispali u prvom kolu, te je treći krug bio zapravo četvrtfinale. Po riječima mnogih prije te utakmice svi su nam govorili da ćemo mi biti u finalu. I tu smo se namirili na braću, za koje sam se ja nada da ćemo ih izbjeć sve do finala. Jer dok smo čekali naš red, gleda sam kako igraju :-ss . Mi bili Englezi, a oni Brazil, utakmica tvrda do krajnih granica, bile su svega dvi prilike za gol, moj partner promašio sa Rooneyem čisti zicer, zapravo zapamtilo mu kocku dva puta. I došli su penali. Prvi udarac pucaju oni sa Robertom Carlosom po srid gola, i 1:0, ja branio, prika zabio za 1:1, ja obranio same rašlje, prika za 1:2, oni 2:2, prika puca sa Gerrardom u sridu i obranio mu ga, 3:2 za njih, opet falio sa Lampardom okvir, ja opet skidam rašlje,onda ga zabija sa Beckhamom,i nakon 5 pucanja rezultat je 3:3,i u 9 seriji Gary Neville falije cili okvir,..i. Jad, tuga, čemer, žal, obranio dva penala, a moj kolega falio 2 penala i trećeg mu obranilo. :smash :cupajkosu :kres :toljaga :titanic ˝Još i danas teku suze,...˝
I nakon toga otišli smo kući, neznam ko je osvojio, nadam se da su ovi likovi, javit ću vam.

Televizori su plazme, što mi nije uopće predstavljalo problem, naprotiv bio je gušt igrati.

Organizacija je na nivou, daje mnogo mogućnosti, dobru atmosferu, hrpu znatiželjnika, vauuu hostese, dobra jedna mala plava a nije Stefani, e da bila je i Stefani sa malčice manjim poprsjem. Pitam se kolika je to masa bila kad još toga ima.

Drago mi je što se stvarno radi o seniors cupu. Nema dičurlije koja dišu za vratom i čude se svakom potezu. Dobro bilo je likova sa ne nogometnim taktikama, npr.Emerson u napadu Brazila ili Aimar livi bek :suspect: ,...

Sta pametna napisati? Bilo mi je iznimno zadovoljstvo sudjelovati, lipo je viditi da se sprema pozitivna atmosfera pred svjetsko prvenstvo,...
Svima koji planiraju otići na turnir u svom gradu srdačno preporučujem, dodjite, vidite, zabavite se, ipak je sve to samo igra...

P.S.
Jedva čekam sljedeći turnir u Splitu.
User avatar
STINGer
Čovjek koji je otkrio San Josea
Čovjek koji je otkrio San Josea
Posts: 13079
Joined: 06 Jan 2003, 21:40
Location: Na kauču
Contact:

Post by STINGer » 29 Apr 2006, 02:33

djbond wrote:Sta pametna napisati? Bilo mi je iznimno zadovoljstvo sudjelovati, lipo je viditi da se sprema pozitivna atmosfera pred svjetsko prvenstvo,...
Svima koji planiraju otići na turnir u svom gradu srdačno preporučujem, dodjite, vidite, zabavite se, ipak je sve to samo igra...
Evo... to ja zovem pravom promidžbom i rezoniranjam! Kud ćete bolje pozivnice od ovoga :klanjam2
User avatar
alst
Osvajač BSC-a 2007.
Osvajač BSC-a 2007.
Posts: 2670
Joined: 27 Sep 2005, 13:00
Location: Konamijev istrazivacki tim

Post by alst » 29 Apr 2006, 03:24

Ako sam i imao kakve iluzije (a nisam) da na sutrašnjem... ovaj, današnjem turniru imam ikakve šanse, onda ih, nakon što sam protiv živih protivnika odigrao prve utakmice 2 na 2 u životu više definitivno nemam. Posvemašnje gubljenje (pogotovo u obrani), nesnalaženje i opća konfuzija su glavna obilježja moje igre i stvarno se bojim se šta će tek bit na kako se priča letećim plazmama...

Znači idem sutra upoznat Štefaniju, popit koje pivo, uživat u gledanju drugih, navijanju za svoje i nadajmo se odigrat više od jedne utakmice...

Wish me luck :cool)
User avatar
Spushkin
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 2015
Joined: 14 Aug 2002, 09:56
Location: Mrnjau?
Contact:

Post by Spushkin » 29 Apr 2006, 11:09

Spushkin wrote:Sta reci? Drago mi je da nesto ovakvo postoji i da se sprema pozitivna atmosfera pred svjetsko prvenstvo...
Svima koji se planiraju oprobati u svojim gradovima srdacno preporucujem, dodjite, vidite, zabavite se, ipak je sve to samo igra...
STINGer wrote:
djbond wrote:Sta pametna napisati? Bilo mi je iznimno zadovoljstvo sudjelovati, lipo je viditi da se sprema pozitivna atmosfera pred svjetsko prvenstvo,...
Svima koji planiraju otići na turnir u svom gradu srdačno preporučujem, dodjite, vidite, zabavite se, ipak je sve to samo igra...
Evo... to ja zovem pravom promidžbom i rezoniranjam! Kud ćete bolje pozivnice od ovoga :klanjam2
Je li Stingeru, njegova pozivnica ti se vise svidja? :-( :-D
I got a pretty little mouth, underneath all the foaming...
User avatar
maccro
Prokušani breljanski majstor
Prokušani breljanski majstor
Posts: 10299
Joined: 07 Oct 2002, 22:58
Location: Brela
Contact:

Post by maccro » 29 Apr 2006, 11:14

Vidi, vidi... stvarno :-D
Alst, puno srece i ako imas digitalni fotic bilo bi dobro da nam slikas ponesto
(you know what I'm thinkin' of :cool) )
maccro: "I ti si dao neki čudesan gol. Petom?"
Wallace: "Je, nemreš bolivit. Ali kako si ti branio, to je nešto neviđeno i nezapamćeno."
Guest

Post by Guest » 29 Apr 2006, 13:59

e, sad će on pilat naopako jer sam upotrijebio dvi tri fraze ka i on, uopće nisam iša za tim, skužaj.
Guest

Post by Guest » 29 Apr 2006, 14:01

zaboravio sam se zahvalit organizatorima, kruni i playboxu. :klanjam :klanjam :klanjam :klanjam2 :klanjam2 :klanjam2 i na kraju :bravoo
User avatar
alst
Osvajač BSC-a 2007.
Osvajač BSC-a 2007.
Posts: 2670
Joined: 27 Sep 2005, 13:00
Location: Konamijev istrazivacki tim

Post by alst » 30 Apr 2006, 09:33

Eto i to je prošlo, kao što rekoh upoznao sam Štefaniju (moj susjed Stipe Drviš je bacio oko na nju ali oni su "samo prijatelji") popio sam "koje" pivo (imam doma par ožujsko šalova i gomilu upaljača), druge baš i nisam gledo, navijo za svoje jesam a više od jedne utakmice odigrao nisam, jebi ga.

Bilo je i bolje nego što sam očekivao, ljudi taman kolko treba da bude popunjeno a da se ne pravi gužva, atmosfera vrhunska, navijačke pjesme, fenomenalne hostese (pozdrav Katarini), piva na sve strane, igranje je stvarno bilo tek sporedan događaj, mislim da organizatori imaju razloga bit zadovoljni, turnir je fenomenalno uspio a njihov strah od Pule se bar ja mislim, pokazao neopravdan.

Što se igre tiče ako to uopće nekog zanima prvo razočaranje je došlo čim sam čuo da se prvo kolo igra na 5 minuta (kažu zbog stiske s vremenom), drugo kad sam vidio da je sve i jedna naslagana kašeta ožujskog prazna i da nisu nagrada za prvo mjesto, a treće utakmica, ja i partner igramo predzadnji protiv nekih malo starijih tipova, mi Engleska oni Brazil, u 5 minuta uspjeli smo složit jednu stopostotnu jedan na jedan prikliku koju Dida brani mom frendu a skida i moj udarac s Gerrardom sa 25 metara u zadnjoj minuti, oni su jednom neopasno pucali ja mislim s Emersonom, penali ja pucam, frend brani, prvi izvođač Wayne Rooney stišćem desno dole, čovjek promašuje cijeli gol i to je bilo to, prijatelj dva puta čita stranu al to malo vrijedi kad pucaju Adriano i Ronaldinho, jedina mi je nada bila da će Emerson, njihov zadnji izvođač i jedina slaba točka fulat cijeli gol al i on gađa rašlje...

Ostatatak turnira nisam previše pratio, drago mi je samo da su jedni od mojih (prošli su prvo kolo kao lucky looseri) dogurali u finale al dalje nisu mogli protiv ljudi za koje sam znao da će osvojit čim sam ih vidio da su došli, znači i s te strane gledano je turnir uspio, mislim da su ipak najbolji pobijedili.

Šta još reći, drago mi je da nešto ovakvo postoji i da se sprema pozitivna atmosfera pred svjetsko prvenstvo...
Svima koji planiraju oprobati u svojim gradovima srdačno preporučujem, dođite, vidite, zabavite se, ipak je sve to samo igra :-D :-D :-D (iako se moj suborac, najglasniji tip na turniru ne bi složio :cool )

@maccro jebi ga, bio sam naoružan samo Nokiom 6610i i dobrom voljom al bilo je zaduženih za slikanje po službenoj dužnosti pa će slike za koji dan valjda bit na netu
:cool)

I da ne zaboravim, ožujskom i organizatorima kapa dole do poda, svaka čast :klanjam2
User avatar
Maste-r-CRO
Posts: 97
Joined: 25 Jun 2004, 18:25
PSN: Maste-r-CRO
Location: Gorica

Post by Maste-r-CRO » 01 May 2006, 13:21

Jel bude kakav turnir u Velikoj Gorici?
Mada neznam kolko ljudi vole uopce igru 2 na 2,ja osobno bi radije 1na1
tak da si sam budem kriv kad popljugam :-puke :-D
Post Reply