The Best Of IssLand Forum

...kako imati svog avatara, kako postavit sliku, kako kvalitetno prdnut i ostalo za sto bolju uzivanciju
User avatar
Veroneze
Živac na rezervi
Živac na rezervi
Posts: 3866
Joined: 10 Aug 2002, 18:05
PSN: Veronelo

Re: The Best Of IssLand Forum

Post by Veroneze » 03 Oct 2008, 13:19

maccro wrote:
Veroneze wrote:
maccro wrote:Druže seabass kupit ću ti fiću
a mercedes hannu knezoviću
Ovako izvučeno iz konteksta ne djeluje tako dobro. :-D
Zato si ti tu da edituješ i napišeš što je i o čemu je. :DD
Ixajlo: "O, zašto nisam rođen u Barceloni, Madridu, Milanu ili barem Menhengladbahu pa da imam za kog navijat i čemu se veselit. Ovako me ovi "domicilni" bijednici uvijek iznova uspiju iznervirati."
User avatar
maccro
Prokušani breljanski majstor
Prokušani breljanski majstor
Posts: 10299
Joined: 07 Oct 2002, 22:58
Location: Brela
Contact:

Re: The Best Of IssLand Forum

Post by maccro » 30 May 2009, 13:42

matejakezman wrote:ja sam napucao nesto sto je licilo na zabu, mislim da je bila zaba ali nisam siguran mozda je bio neki drugi vodozemac.
:rofl3
maccro: "I ti si dao neki čudesan gol. Petom?"
Wallace: "Je, nemreš bolivit. Ali kako si ti branio, to je nešto neviđeno i nezapamćeno."
User avatar
maccro
Prokušani breljanski majstor
Prokušani breljanski majstor
Posts: 10299
Joined: 07 Oct 2002, 22:58
Location: Brela
Contact:

Re: The Best Of IssLand Forum

Post by maccro » 26 Nov 2010, 09:04

matejakezman wrote:
matejakezman wrote:sevantona ne mozes kupiti iz principa jer je ruzan.iz istoga razloga kada sam Engleska ne igraju mi Rooney i Gerrard makar su dobri ali su ruzni.
Veroneze wrote:Ne liče na Ivanu Brkić, a?
matejakezman wrote:ne lice.momcad koju imam mora biti kvalitetna ali i lijepa primjerice:
Buffon,Nesta,Van Buyten,Cannavaro,Pires,Beckham,C.Ronaldo,Giggs,Kezman,Raul,Henry.
spoj svega.
erz wrote:sigurno prije svake utakmice idu i u beauty centar, a dresove im ukrasavas modnim detaljima :-D
matejakezman wrote:naravno da idu.frizuru ne smiju raditi krace nego sto ja radim svoju(cca.30min),plus moraju upotrebiti razne kremice za lice i slicno.da nose koji lancic nije na odmet.plus da su uvijek lijepo obuceni.
Veroneze wrote:Jes, jes...i onda im šiješ suknjice po mjeri, stavljaš rumenilo, maskaru, puder i slične pizdarije. Prije utakmice moraju pjevati: "Mamima sam kći..."
matejakezman wrote:samo malo pudera kada imaju podocnjake ili korektora da prekriju koji nedostatak.
Spushkin wrote:I dalje mi nije jasno sta Kezman trazi u ekipi ljepotana? :)
matejakezman wrote:pa Kezman je barem lijep.jos bi mogao staviti Savu Milosevica.
maccro: "I ti si dao neki čudesan gol. Petom?"
Wallace: "Je, nemreš bolivit. Ali kako si ti branio, to je nešto neviđeno i nezapamćeno."
User avatar
maccro
Prokušani breljanski majstor
Prokušani breljanski majstor
Posts: 10299
Joined: 07 Oct 2002, 22:58
Location: Brela
Contact:

Re: The Best Of IssLand Forum

Post by maccro » 10 Oct 2011, 13:12

Da bi vaše sranje dobilo na kvaliteti, morate prvo postati pravi serator. Sam postupak je kratak, ali značajno poboljšava potencijalnu kvalitetu vašeg sranja. Nakon što postanete pravi serator, glavni seratori mogu vam dati i dodatne ovlasti. Prije nego što postanete pravi serator, molimo vas da potvrdite da ste upoznati s uslovima i principima sranja na ovom forumu. Pobrinite se da pročitate pravila samog zahoda, dok prduckate po njemu.

U našem zahodu - naša pravila | Privatnost našeg zahoda

Tek sam sad vidio ovo jer sam dosad bio automatski logiran :rofl3 :bravoo
maccro: "I ti si dao neki čudesan gol. Petom?"
Wallace: "Je, nemreš bolivit. Ali kako si ti branio, to je nešto neviđeno i nezapamćeno."
User avatar
Spushkin
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 2015
Joined: 14 Aug 2002, 09:56
Location: Mrnjau?
Contact:

Re: The Best Of IssLand Forum

Post by Spushkin » 24 Oct 2011, 00:36

Zakleo bih se da sam ovo lično preveo s engleskog, ali možda bih se oklevetao :D
I got a pretty little mouth, underneath all the foaming...
User avatar
maccro
Prokušani breljanski majstor
Prokušani breljanski majstor
Posts: 10299
Joined: 07 Oct 2002, 22:58
Location: Brela
Contact:

Re: The Best Of IssLand Forum

Post by maccro » 18 Dec 2011, 11:45

:rofl3
Attachments
Clipboard01.png
Clipboard01.png (65.79 KiB) Viewed 38636 times
maccro: "I ti si dao neki čudesan gol. Petom?"
Wallace: "Je, nemreš bolivit. Ali kako si ti branio, to je nešto neviđeno i nezapamćeno."
User avatar
maccro
Prokušani breljanski majstor
Prokušani breljanski majstor
Posts: 10299
Joined: 07 Oct 2002, 22:58
Location: Brela
Contact:

Re: The Best Of IssLand Forum

Post by maccro » 04 Jun 2013, 12:03

Image
maccro: "I ti si dao neki čudesan gol. Petom?"
Wallace: "Je, nemreš bolivit. Ali kako si ti branio, to je nešto neviđeno i nezapamćeno."
User avatar
maccro
Prokušani breljanski majstor
Prokušani breljanski majstor
Posts: 10299
Joined: 07 Oct 2002, 22:58
Location: Brela
Contact:

Re: The Best Of IssLand Forum

Post by maccro » 04 Dec 2014, 05:38

Aries wrote:
josipchili wrote: barca je trebala gubiti 2-0, čisti penal.
Misliš 3:0? Bio je još jedan penal, čista ruka Maxwella ili Piquea, maše zrakom, a sudac pokazuje da je uz tijelo. Ha, ha, ha.
Liga prvaka=smiješno natjecanje na sportskoj razini 2. HNL s nešto višim nivoom organizacije i prezentacije. Ponekad se zalomi gledljiva utakmica u kojoj ne sude Evrebe, Hanson, Hauge i slični pizduljci koji bi trebali hraniti kitove i losose u fjordovima i svirat frulice ovcama a ne sudačke zviždaljke, no to je već problem Uefe i Fife, a ne problem Evrebea, Hansona i ostale bratije.
maccro: "I ti si dao neki čudesan gol. Petom?"
Wallace: "Je, nemreš bolivit. Ali kako si ti branio, to je nešto neviđeno i nezapamćeno."
User avatar
poglavica
Stariji Svodnik
Stariji Svodnik
Posts: 17182
Joined: 07 Aug 2002, 13:11
Location: DisneyLand
Contact:

Re: The Best Of IssLand Forum

Post by poglavica » 04 Dec 2014, 15:19

pročitao opet sve... plačem... :rofl3

ponajviše nad činjenicom da smo nekad bili pismeni :-ss
Dok ne probam lava, za mene je janjac kralj zivotinja!
User avatar
poglavica
Stariji Svodnik
Stariji Svodnik
Posts: 17182
Joined: 07 Aug 2002, 13:11
Location: DisneyLand
Contact:

Re: The Best Of IssLand Forum

Post by poglavica » 06 Dec 2014, 23:31

Ža' mi je što ovog nikad nismo dovukli na forum, makar nekad... u to pismeno doba... no eto dokaza da ih ima još iako se bave građevinom:
Bloger Krule wrote:Evo me u Lici... cijeli dan se nisam nervira, nema te što nervirat... normalno... dok nije pao mrak. U mojoj ulici, ponavljam ULICI, kad padne mrak, on doslovce padne... jer mi, kao što znate - nemamo ulične rasvjete. Ništa tu čudno ne bi bilo da moja ulica nije posebna... unikatna... dobro zapamtite - jedina ulica na zemaljskoj kugli (a komotno mogu reći i Svemiru), koja nosi naziv:

- Ulica Nikole Tesle

... a nema ulične rasvjete!!! Ponavljam - ulica Nikole Tesle u jebenom MRAKU!!! Sad sam išao do auta, nemoš vjerovat, nisam ga napipao. Ovdje nema glagola "našao" mi ovdje sve "napipavamo"... a onda ka bebe, trpamo u usta da vidimo kojeg je okusa i onda dajemo procjenu što smo to zgrabili.

Ulica postoji od 1964. godine... i NIKAD... NIKAD nije dobila uličnu rasvjetu bez obzira što su se pisale peticije i građanski djelovalo... kako u komunizmu, tako i u ovo demokratsko vrijeme... al ma kaki, boli koga kurac za to. Zadnja peticija bila prije 2 godine pa u općini rekli "Nema novaca". Klasika, za to nema a za općinare i njihove plaće ima... o nabijem vas na općinski kurac da vas nabijem!

To trebaš vidjeti. Ako ih četvero ide ulicom, svi nose baterije... pa kad na njih naletiš, misliš da se jebeni Boing 747 spustio na ulicu i kreće prema tebi.

Ko u mojoj ulici naiđe na Nadu kad ide sa posla, jeba je majku svoju. Nada za samoobranu koristi onaj peper sprej. Ja kad čujem nekog u mraku odma vičem:

- Nado NEŠPRICAAAAJ!!!

.. pa bila to Nada il neko drugi.

Nade se svi bojimo. Kud od mraka ne vidiš, samo fali da te Nada zalije peper sprejem pa ti pored jednog mraka navuče još jedan na oči.

Baba Ruža ka kokoš, jel se mrvu smračilo... gotovo... baba se povlači u kuću i navlači rolete. Veli da joj ne pada na pamet da u 80toj godini lomi noge u mraku.

Ko se kreće bez baterije, lampe el ono, taj se ponaša ka šišmiš... krikne pa čeka da se glas odbije od predmeta pa onda procjenjuješ kolko je što udaljeno od tebe. Ljudi... to nije MRAK... to je MRAČINA... ne da ništa ne vidiš neg da neko nekog siluje ne bi moga pomoć jer nemoš naći gdje je mjesto zločina. Moš imat volje za pomoć kolko oš al ko pomaže sa obje ruke naprijed i glavom okrenutom ustranu, da od straha ne mazne gdje šnjome???

Pisao sam svim jačim medijima... neki nisu odgovorili nikad... jedni su odgovorili "Priča nam nije zanimljiva!". A majka vas jebla, jel Severina u minjaku treba doći da bi priča bila zanimljiva???? Pa to nije priča, to je tragedija... dno dna... ma što dno dna?... dno i još kopamo!
Dok ne probam lava, za mene je janjac kralj zivotinja!
User avatar
Aries
Has been
Has been
Posts: 12147
Joined: 07 Aug 2002, 14:12
PSN: Ariesinho
Location: Gangsta's Paradise

Re: The Best Of IssLand Forum

Post by Aries » 07 Dec 2014, 09:23

Šteta što nisi kopirao i datum kad je napisao post...
Eu não tenho que mostrar nada a ninguém. Não há nada a provar.
User avatar
poglavica
Stariji Svodnik
Stariji Svodnik
Posts: 17182
Joined: 07 Aug 2002, 13:11
Location: DisneyLand
Contact:

Re: The Best Of IssLand Forum

Post by poglavica » 07 Dec 2014, 14:05

jucer ali prvi dio sam vidio prije par godina... valjda
Dok ne probam lava, za mene je janjac kralj zivotinja!
User avatar
maccro
Prokušani breljanski majstor
Prokušani breljanski majstor
Posts: 10299
Joined: 07 Oct 2002, 22:58
Location: Brela
Contact:

Re: The Best Of IssLand Forum

Post by maccro » 23 Jul 2018, 21:54

maccro: "I ti si dao neki čudesan gol. Petom?"
Wallace: "Je, nemreš bolivit. Ali kako si ti branio, to je nešto neviđeno i nezapamćeno."
User avatar
poglavica
Stariji Svodnik
Stariji Svodnik
Posts: 17182
Joined: 07 Aug 2002, 13:11
Location: DisneyLand
Contact:

Re: The Best Of IssLand Forum

Post by poglavica » 15 Sep 2018, 03:09

Dok ne probam lava, za mene je janjac kralj zivotinja!
User avatar
poglavica
Stariji Svodnik
Stariji Svodnik
Posts: 17182
Joined: 07 Aug 2002, 13:11
Location: DisneyLand
Contact:

Re: The Best Of IssLand Forum

Post by poglavica » 15 Sep 2018, 03:12

maccro wrote:
26 Nov 2010, 09:04
matejakezman wrote:
matejakezman wrote:sevantona ne mozes kupiti iz principa jer je ruzan.iz istoga razloga kada sam Engleska ne igraju mi Rooney i Gerrard makar su dobri ali su ruzni.
Veroneze wrote:Ne liče na Ivanu Brkić, a?
matejakezman wrote:ne lice.momcad koju imam mora biti kvalitetna ali i lijepa primjerice:
Buffon,Nesta,Van Buyten,Cannavaro,Pires,Beckham,C.Ronaldo,Giggs,Kezman,Raul,Henry.
spoj svega.
erz wrote:sigurno prije svake utakmice idu i u beauty centar, a dresove im ukrasavas modnim detaljima :-D
matejakezman wrote:naravno da idu.frizuru ne smiju raditi krace nego sto ja radim svoju(cca.30min),plus moraju upotrebiti razne kremice za lice i slicno.da nose koji lancic nije na odmet.plus da su uvijek lijepo obuceni.
Veroneze wrote:Jes, jes...i onda im šiješ suknjice po mjeri, stavljaš rumenilo, maskaru, puder i slične pizdarije. Prije utakmice moraju pjevati: "Mamima sam kći..."
matejakezman wrote:samo malo pudera kada imaju podocnjake ili korektora da prekriju koji nedostatak.
Spushkin wrote:I dalje mi nije jasno sta Kezman trazi u ekipi ljepotana? :)
matejakezman wrote:pa Kezman je barem lijep.jos bi mogao staviti Savu Milosevica.
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :rollingofl
Dok ne probam lava, za mene je janjac kralj zivotinja!
User avatar
maccro
Prokušani breljanski majstor
Prokušani breljanski majstor
Posts: 10299
Joined: 07 Oct 2002, 22:58
Location: Brela
Contact:

Re: The Best Of IssLand Forum

Post by maccro » 16 Sep 2018, 10:52

KOJI Image
maccro: "I ti si dao neki čudesan gol. Petom?"
Wallace: "Je, nemreš bolivit. Ali kako si ti branio, to je nešto neviđeno i nezapamćeno."
User avatar
maccro
Prokušani breljanski majstor
Prokušani breljanski majstor
Posts: 10299
Joined: 07 Oct 2002, 22:58
Location: Brela
Contact:

Re: The Best Of IssLand Forum

Post by maccro » 07 Jun 2022, 15:42

maccro: "I ti si dao neki čudesan gol. Petom?"
Wallace: "Je, nemreš bolivit. Ali kako si ti branio, to je nešto neviđeno i nezapamćeno."
Post Reply